Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:30_________________________________________________dzisiaj będzie dzień w którym zatrzyma się ziemia

idę na karczmę, na kopalnie :sick3::decayed:

Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:30_________________________________________________dzisiaj będzie dzień w którym zatrzyma się ziemia

idę na karczmę, na kopalnie :sick3::decayed:

Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: :polew: :polew:

dyć to jeden chvj :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:30_________________________________________________dzisiaj będzie dzień w którym zatrzyma się ziemia

idę na karczmę, na kopalnie :sick3::decayed:

Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: :polew: :polew:

dyć to jeden chvj :decayed:

No to... Fajnie Cie było poznać Stanley! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:30_________________________________________________dzisiaj będzie dzień w którym zatrzyma się ziemia

idę na karczmę, na kopalnie :sick3::decayed:

Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: :polew: :polew:

dyć to jeden chvj :decayed:

masz szczescie ze teraz nie ide hehe
Opublikowano
  • Autor
:siema: dziewuchy
Opublikowano

:siema: dziewuchy

laska zlozyles furacza? :decayed:
Opublikowano

wróciłem...nawet nie oglądałem dokładniej - zobaczyłem z zewnątrz i odpuściłem :wallbash:

+ było to że miał dwa komplety opon :polew:

patologia ale już coraz bardzie mi się klaruje czego szukać dla mojego lachona :kox:

Opublikowano

czego sie spodziewales po VW :tongue4:

Opublikowano

czego sie spodziewales po VW :tongue4:

od czasu jak kupiłem Golfa to niczego :decayed:

Opublikowano

czego sie spodziewales po VW :tongue4:

od czasu jak kupiłem Golfa to niczego :decayed:

hehe jak chcesz to sprzedam ci moja za 30tys :cool1:
Opublikowano

czego sie spodziewales po VW :tongue4:

od czasu jak kupiłem Golfa to niczego :decayed:

hehe jak chcesz to sprzedam ci moja za 30tys :cool1:

:polew:

Opublikowano

wróciłem...nawet nie oglądałem dokładniej - zobaczyłem z zewnątrz i odpuściłem :wallbash:

+ było to że miał dwa komplety opon :polew:

patologia ale już coraz bardzie mi się klaruje czego szukać dla mojego lachona :kox:

Auta nie kupisz w jeden weekend... poszukaj na spokojnie jakiejś hondy albo almery albo corsy to sa dziadkowozy... łatwiej to kupic niż ibize itd.

Opublikowano

wróciłem...nawet nie oglądałem dokładniej - zobaczyłem z zewnątrz i odpuściłem :wallbash:

+ było to że miał dwa komplety opon :polew:

patologia ale już coraz bardzie mi się klaruje czego szukać dla mojego lachona :kox:

Auta nie kupisz w jeden weekend... poszukaj na spokojnie jakiejś hondy albo almery albo corsy to sa dziadkowozy... łatwiej to kupic niż ibize itd.

ło jebanyyyyyyy Amerykę odkrył...chłopie szukam już ze dwa tyg i wiem że to nie łatwe bo tak samo było z Gólfem :thumbdown:

Opublikowano

wróciłem...nawet nie oglądałem dokładniej - zobaczyłem z zewnątrz i odpuściłem :wallbash:

+ było to że miał dwa komplety opon :polew:

patologia ale już coraz bardzie mi się klaruje czego szukać dla mojego lachona :kox:

Auta nie kupisz w jeden weekend... poszukaj na spokojnie jakiejś hondy albo almery albo corsy to sa dziadkowozy... łatwiej to kupic niż ibize itd.

ło jebanyyyyyyy Amerykę odkrył...chłopie szukam już ze dwa tyg i wiem że to nie łatwe bo tak samo było z Gólfem :thumbdown:

No to nie marudz tylko szukaj dalej a sie nie napalaj na stare seaty... :decayed:

Opublikowano

dość pierdolenia spadam zaraz na Andrzejki :kox:

Opublikowano

dość pierdolenia spadam zaraz na Andrzejki :kox:

geju ty hehe
Opublikowano

dość pierdolenia spadam zaraz na Andrzejki :kox:

geju ty hehe

jep sie

Opublikowano

dość pierdolenia spadam zaraz na Andrzejki :kox:

geju ty hehe

jep sie

jak spotkam jaka Andrzejke to napewno :decayed:
Opublikowano

Bulik to powiedz Kasi że pojedziesz zemna i Olą ... :gwizdanie: :decayed:

własnie Cie ubiegła ,i powiedziała ze z Tym typem z Knurkowa tym bardziej NIE :angry:

pakiet Andzejkowy :silacz: pochytany teraz w miasto :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.