Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to mi się nawet podoba ale że to DISS na Rysia więc chvjnia :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

slyszalem ze Stasiek robi podzial gdzie kto siedzi przy stole :mysli:

ja siedze u szczytu stołu :kox:

Opublikowano

narka spadam na TV :hi:

Opublikowano

Ja tam peje to średnio, ma kilka fajny kawałków lae czasem z tą patologią i polskim "gangsta" rapem to przesadza

Tede zszedł na psy :thumbdown:

Moim zdaniem człowieka, którego należy naprawde cenić to OSTRy/

A od jakiegoś czasu donguralesko ma doebane kawałki :kox: :kox: czarnuszy rap :decayed:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o Ostrego to ... numer 1

OSTR - ABC

i numer 2 z innej beczki...

Opublikowano

Co to jest? FOrum muzyczne? :naughty:

:siema: z wieczora :hi: Co tam było nieciekawego na spocie? :cool1:

Opublikowano

Nie wiem co Cie w tym bawi... To nie jest smieszne a ta choroba może dopaśc każdego z nas ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

P.S. Ja też lubie ciasne pupcie ... :decayed:

:decayed::polew:

..to jestes chory :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

Nie wiem co Cie w tym bawi... To nie jest smieszne a ta choroba może dopaśc każdego z nas ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

P.S. Ja też lubie ciasne pupcie ... :decayed:

:decayed::polew:

..to jestes chory :naughty:

:tongue4:

Nie kumam ... Co w tym dziwnego ??? A ty wolisz rozjechane wiadra czy ciasne 18-tki ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poebani, :polew:

to jest forum motoryzacyjne? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

poebani, :polew:

to jest forum motoryzacyjne? :gwizdanie: :mysli:

No sam się zastanawiam... :mysli::naughty:
Opublikowano

może piwko mi pomoże zrozumieć pewne tematy, psyt :)[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________PS. Miszka już pewnie "ogląda" TV :sex::decayed:

Opublikowano

napilbym sie browarka :confused4:

Opublikowano

napilbym sie browarka :confused4:

kupiłem sobie 5ścio pak małych żywców :)

bo jedno mi spadło i się rozyebało :disgust:

Opublikowano

napilbym sie browarka :confused4:

Masz kare czy nie masz piwa - czyt. też mam karę :?: :naughty:
Opublikowano

napilbym sie browarka :confused4:

kupiłem sobie 5ścio pak małych żywców :)

bo jedno mi spadło i się rozyebało :disgust:

ale wstyd :thumbdown:

pozatym zywiec kurde jakos mi nie podchodzi niema to jak zuber lub harnas :decayed: te piwa najlepiej oddzialowywuja na moje kubki smakowe :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:59_________________________________________________

napilbym sie browarka :confused4:

Masz kare czy nie masz piwa - czyt. też mam karę :?: :naughty:

pusta lodowka a lesc mi sie nie chce do monopola
Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?
Opublikowano

Ja machnołem 2 żywieckie i więcej nie mam...

Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:

ale cos musze miec :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.