Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli chodzi o rammstein to kawalki z tych czasow byly najlepsze

:rolleyes:jeżeli chodzi o te rytmy to wolę stare dobre polskie

:piroman:

nieznalem, dobre hehe
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

melomani.... :decayed:

Opublikowano

Nowy kawałek My Riot ... nagrany wspólnie z Rychem ...

Opublikowano

dobra mykam na kolacje :decayed:

Opublikowano

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

nie przesadzaj przeciez mnie nei bylo :decayed:
Opublikowano

Kędzior pojebało Cię z tymi teledyskami...neta założyli w Sosnowcu czy ki uj ?[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:59_________________________________________________

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

nie przesadzaj przeciez mnie nei bylo :decayed:

dlatego poruszaliśmy ciekawe tematy :naughty:

Opublikowano

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

nie przesadzaj przeciez mnie nei bylo :decayed:

rozmawialiśmy o Tobie, czuliśmy się jakbyś był razem z nami :decayed:

z resztą, zawsze o Tobie gadamy :przebiegly::naughty:

Opublikowano

I z innej beczki ale mega za***isty kawałek ...

A będąc juz tak daleko to nalezy wspmniec ...

Opublikowano

Rychu jest dobry :good:

no tak cos mi sie wydawalo ze ktos mnie obgadywal :tongue4:

neta mamy od dawna tylko zniesli blokada antyrodzicielska :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:03_________________________________________________

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

nie przesadzaj przeciez mnie nei bylo :decayed:

rozmawialiśmy o Tobie, czuliśmy się jakbyś był razem z nami :decayed:

z resztą, zawsze o Tobie gadamy :przebiegly::naughty:

to super :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:04_________________________________________________1-1 :polew: :polew: :polew::thumbdown:

Opublikowano

Kedzior Nooo Rychu daje rady ale słyszałeś odpowiedz "Durnia z TVN-u" na Czarny wrzesień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Niby Rychu pojechał Tedzia ... ale tedzik tez nagrał dobre dissy... z resztą to samo na tle Pariasu ... :slina::)

Opublikowano

nie sledze tego co tam oni na siebie mowia i robia, slucham muzyki ich spory mnie nie interere :wink4:

Opublikowano

2:1 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kedzior Nooo Rychu daje rady ale słyszałeś odpowiedz "Durnia z TVN-u" na Czarny wrzesień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Niby Rychu pojechał Tedzia ... ale tedzik tez nagrał dobre dissy... z resztą to samo na tle Pariasu ... :slina::)

jednak wieś z Ciebie nigdy nie wyjdzie

tedzik jak go nazwałeś to się cofa w rozwoju, jego płyty 15 lat temu były o niebo lepsze niż obecne, ogólnie zawsze był zarobiony, ma dzianych starych prawników itp itd

Rychu dla niego zawsze będę miał szacunek gdyż wywodzi się z patologi i do wszystkiego doszedł sam ciężką pracą

koniec kropka :decayed:

Opublikowano

a wiadomo patologie lubimy :decayed:

Opublikowano

a wiadomo patologie lubimy :decayed:

no ba :kox:

Opublikowano

a wiadomo patologie lubimy :decayed:

no ba :kox:

w sobote bedzie patologia :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Kedzior Nooo Rychu daje rady ale słyszałeś odpowiedz "Durnia z TVN-u" na Czarny wrzesień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Niby Rychu pojechał Tedzia ... ale tedzik tez nagrał dobre dissy... z resztą to samo na tle Pariasu ... :slina::)

jednak wieś z Ciebie nigdy nie wyjdzie

tedzik jak go nazwałeś to się cofa w rozwoju, jego płyty 15 lat temu były o niebo lepsze niż obecne, ogólnie zawsze był zarobiony, ma dzianych starych prawników itp itd

Rychu dla niego zawsze będę miał szacunek gdyż wywodzi się z patologi i do wszystkiego doszedł sam ciężką pracą

koniec kropka :decayed:

Stary wiem o tym tez jestem za Rychem.... ale Diss to diss to nie jest album nagrywany na spokojnie... i jak na Tedzika to jestem w szoku że dał rade w tak krótkim czasie cos nagrac i w miare sensownego... myślałem że to bedzie mega kupa a tragedii nie było... ale wiadomo że rychu go pozamiatał...

Opublikowano

a wiadomo patologie lubimy :decayed:

no ba :kox:

w sobote bedzie patologia :kox: :kox: :kox: :kox:

oj będzie i to w chvj :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:22_________________________________________________

Kedzior Nooo Rychu daje rady ale słyszałeś odpowiedz "Durnia z TVN-u" na Czarny wrzesień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Niby Rychu pojechał Tedzia ... ale tedzik tez nagrał dobre dissy... z resztą to samo na tle Pariasu ... :slina::)

jednak wieś z Ciebie nigdy nie wyjdzie

tedzik jak go nazwałeś to się cofa w rozwoju, jego płyty 15 lat temu były o niebo lepsze niż obecne, ogólnie zawsze był zarobiony, ma dzianych starych prawników itp itd

Rychu dla niego zawsze będę miał szacunek gdyż wywodzi się z patologi i do wszystkiego doszedł sam ciężką pracą

koniec kropka :decayed:

Stary wiem o tym tez jestem za Rychem.... ale Diss to diss to nie jest album nagrywany na spokojnie... i jak na Tedzika to jestem w szoku że dał rade w tak krótkim czasie cos nagrac i w miare sensownego... myślałem że to bedzie mega kupa a tragedii nie było... ale wiadomo że rychu go pozamiatał...

no masz fart że tak sądzisz :decayed:

Opublikowano

slyszalem ze Stasiek robi podzial gdzie kto siedzi przy stole :mysli:

Opublikowano

Miszka masz Pariasa ... :gwizdanie:

I co nie dali rady ???

Dali ja tylko komentuje i mowie że mi sie podoba i nie mówie kto jest lepszy itd. słucham wszystkiego i wszystkich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.