Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam kasy na wyżywienie tego bydła co się chce zwalić do mnie na chatę :gwizdanie: :gwizdanie:

Stary to nie czasy komuny... teraz żarcie sie zamawia online z telefonu... damy rady... :decayed: :decayed: :decayed:

Zamwiać się może zamawia ale i tak trzeba zapłacić... :cool1::naughty:

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

Cieszymy. :disgust:

:wink4::tongue4:

No pompowtrysk chyba! :disgust::angry::kwasny:

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

penis pompka :polew: :polew: :polew:

A Ty qarrwa o jednym... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

Opublikowano

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

kto kórwa :bicz2:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:07_________________________________________________AKJAM szczerze współczuję :thumbdown:

Opublikowano

Akjam zapłacimy... jestem chętny na zrzutke przeca nie wymagam od Kolegi Krola że ma wszystkim stawiac ... :gwizdanie: :gwizdanie: zachowajmy troche przyzwoitosci... chociaż troche... :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

kto kórwa :bicz2:

nie ty bo Ty nie przyjeżdżasz i wogule jeździsz GOLFEM :thumbdown:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

Opublikowano

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

kto kórwa :bicz2:

nie ty bo Ty nie przyjeżdżasz i wogule jeździsz GOLFEM :thumbdown:

się kurna odezwał ten co jeździ na spoty eeebany

ja jutro będę

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

Miałem Frigo w moim CC WRC i sobie bardzo chwaliłem ... :decayed: serio... :good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________No to jutro nam sie szykuje ciekawy zlocik ... :gwizdanie:

Opublikowano

No to jutro nam sie szykuje ciekawy zlocik ... :gwizdanie:

no ponoć jakiś pedał z knurowa ma przyjechać

Opublikowano

Akjam zapłacimy... jestem chętny na zrzutke przeca nie wymagam od Kolegi Krola że ma wszystkim stawiac ... :gwizdanie: :gwizdanie: zachowajmy troche przyzwoitosci... chociaż troche... :decayed::naughty::polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

kto kórwa :bicz2:

nie ty bo Ty nie przyjeżdżasz i wogule jeździsz GOLFEM :thumbdown:

Ale polar klubowy :audi: ma. :decayed: :decayed:
Opublikowano

Akjam zapłacimy... jestem chętny na zrzutke przeca nie wymagam od Kolegi Krola że ma wszystkim stawiac ... :gwizdanie: :gwizdanie: zachowajmy troche przyzwoitosci... chociaż troche... :decayed::naughty::polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

tak to jest a później przyjadą na spota i boją się odezwać :gwizdanie:

kto kórwa :bicz2:

nie ty bo Ty nie przyjeżdżasz i wogule jeździsz GOLFEM :thumbdown:

Ale polar klubowy :audi: ma. :decayed: :decayed:

i ramki w drodze :wink4:

Opublikowano

No to jutro nam sie szykuje ciekawy zlocik ... :gwizdanie:

no ponoć jakiś pedał z knurowa ma przyjechać

mówisz o tym testerze zabawek analnych :decayed:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

byla tez na kompie i wyszlo tylko ze ma czujnik temperatury do wymiany a reszta wszystko wporzo :wink4:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

byla tez na kompie i wyszlo tylko ze ma czujnik temperatury do wymiany a reszta wszystko wporzo :wink4:

:good:
Opublikowano

No to jutro nam sie szykuje ciekawy zlocik ... :gwizdanie:

no ponoć jakiś pedał z knurowa ma przyjechać

Nooooo może i pedał... ale frekwencja na spotach Cie synku miażdzy .... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

ja jak czytam te fora to nie trzyma się to kupy :gwizdanie: każdy pisze co mu ślina na język przyniesie :gwizdanie:

1000 osób 1001 opini :cool1:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

ja jak czytam te fora to nie trzyma się to kupy :gwizdanie: każdy pisze co mu ślina na język przyniesie :gwizdanie:

1000 osób 1001 opini :cool1:

Oko wszystko na forach jest OK... po prostu zmien dilera bo ten obecny sprzedaje Ci jakis syf... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

ja jak czytam te fora to nie trzyma się to kupy :gwizdanie: każdy pisze co mu ślina na język przyniesie :gwizdanie:

1000 osób 1001 opini :cool1:

Ale qrrrwaa dziś zimno!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moja dzisiaj zmieniala opony na zimowki nowki debica frigo2 powiem wam ze nie sa zle ludzie pisali ze sa glosne a tu elegancko fajnie sie jedzie cicho i bardziej miekko niz na "letnich" ktore miala

ja o dębicach na zime słyszałem raczej dobre opinie :rolleyes:

ja tez ale pisali ze sa glosne i ze szybko sie scieraja, poki co glosne nie sa ale zobaczymy z czasem tak samo jak ze scieralnoscia ciekawe ile wytrzymaja

ja jak czytam te fora to nie trzyma się to kupy :gwizdanie: każdy pisze co mu ślina na język przyniesie :gwizdanie:

1000 osób 1001 opini :cool1:

Ale qrrrwaa dziś zimno!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dziś jest ciepło :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.