Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja znów na podwójnym gazie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do jutra pewnie wszystko się stopi :disgust:

temperatura na - takze moze sie przytrzyma troche :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oby temp. została do jutra taka może i mój klekot by się gdzieś mógł ślizgnąć :gwizdanie: :)

Opublikowano

oby temp. została do jutra taka może i mój klekot by się gdzieś mógł ślizgnąć :gwizdanie: :)

ja bym skoczyl teraz ale niechce mi sie auta odsniezac :decayed:
Opublikowano

to co w Mikołowie za 40 minut :gwizdanie:?

:decayed:

Opublikowano

pany, ile pali 2.7 BIT w gazie ? :mysli:

Opublikowano

pewnie ze 2-3 litru więcej gazu jak paliwka :decayed:

czyżbyś dojrzał :gwizdanie:

Opublikowano

pany, ile pali 2.7 BIT w gazie ? :mysli:

tyle co moja bez gazu :wink4::decayed:

buba ma chyba z gazem suke to sie zapytaj[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:42_________________________________________________

to co w Mikołowie za 40 minut :gwizdanie:?

:decayed:

a to co to tam jest w tym mikolowie? blizej sie nieda? :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:43_________________________________________________robimy jutro jak bedzie snieg jakiegos spocika na dolinie? :naughty:

i teraz uprzedze fakty: tak tak wiem Miszka przeciez i tak nieprzyjade to po co to pisze :polew: :polew:

tak po 16 co wy na to?

Opublikowano

jest mcd, bp z kawą przecież nie zajadę do Ciebie pod dom :polew:

poświęć się też :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:45_________________________________________________parking auchan'a :kox:

ja tam też ze 40 km będę miał

Opublikowano

Auchan ale w Sosnowcu? :naughty: wtedy bedziemy mieli po rowno z wydatkami na paliwo :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rozyebałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rób scen :tongue4:

Opublikowano

rozyebałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rób scen :tongue4:

na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi :tongue4:
Opublikowano

a mi ,że nie pali tak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:49_________________________________________________ja mam V'ke ,a nie 1,9

Twój przy moim to oszczędna pszczółka :decayed:

Opublikowano

a mój nie spalił w życiu więcej jak 8l/100km :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:52_________________________________________________ale ja deptam do 3000obr/min :decayed:

Opublikowano

a mój nie spalił w życiu więcej jak 8l/100km :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:52_________________________________________________ale ja deptam do 3000obr/min :decayed:

:decayed:

a mi ,że nie pali tak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:49_________________________________________________ja mam V'ke ,a nie 1,9

Twój przy moim to oszczędna pszczółka :decayed:

to tys chyba oszczednej pszczoly nie widzial :polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

swoją drogą, to nie rozumiem kolesi którzy butują diesla do czerwonego pola :polew::wallbash:

niejaki dawid tak robił i się curva dziwił, że jego ajm pali ok 10l :decayed:

Opublikowano

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

Opublikowano

a ja wam niebede mowil co mi wychodzi :polew:

Opublikowano

swoją drogą, to nie rozumiem kolesi którzy butują diesla do czerwonego pola :polew::wallbash:

niejaki dawid tak robił i się curva dziwił, że jego ajm pali ok 10l :decayed:

do czerwonego to może nie :decayed::polew: ale w całym zakresie czarnego :wink4: przeważnie chodzi

Opublikowano

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

dlatego mam skromne 1.9 :wstydliwy:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________

a ja wam niebede mowil co mi wychodzi :polew:

wiem... sie curva gubisz jak masz placić za PB na stacji - nie wiesz czy tankować na debet, czy użyć kredytówki :decayed:

Opublikowano

to co kędzior akurat ciepłym autkiem zajedziesz :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.