Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko kapelusznicy :wink4:

zaspałeś :decayed:

nie, ale kumpel zaspal :decayed: teraz tylko jeszcze tydzien przerobic i weekend hehe :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________chyba sobie strzele browarka, zasluzylem :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i weekend zleciał :thumbdown:

Opublikowano

Ja jeszcze mam ze dwa dni wolnego... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jeszcze mam ze dwa dni wolnego... :cool1: :gwizdanie:

a nie miałeś robić od wczoraj :mysli:

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

Opublikowano

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

obgladne sobie :wink4:

ale jestem wymeczony ja pie*dole

Opublikowano

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

obgladne sobie :wink4:

ale jestem wymeczony ja pie*dole

ja już mam przygotowane psyt :decayed:

ale od jutra znowu pauza do weekendu :gwizdanie:

Opublikowano

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

obgladne sobie :wink4:

ale jestem wymeczony ja pie*dole

ja już mam przygotowane psyt :decayed:

ale od jutra znowu pauza do weekendu :gwizdanie:

twoja ci cos obiecala czy jak? :decayed:
Opublikowano

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

obgladne sobie :wink4:

ale jestem wymeczony ja pie*dole

ja już mam przygotowane psyt :decayed:

ale od jutra znowu pauza do weekendu :gwizdanie:

twoja ci cos obiecala czy jak? :decayed:

zawsze tak robię :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze mam ze dwa dni wolnego... :cool1: :gwizdanie:

a nie miałeś robić od wczoraj :mysli:

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

No byłem wczoraj ale ileż można... :gwizdanie: :naughty:

Też włączam TV i relaks po wyjeździe do kina. Kot w butach taki sobie. :cool1:

Opublikowano

Ja jeszcze mam ze dwa dni wolnego... :cool1: :gwizdanie:

a nie miałeś robić od wczoraj :mysli:

o 20:00 TVN - Sztos :kox:

No byłem wczoraj ale ileż można... :gwizdanie: :naughty:

Też włączam TV i relaks po wyjeździe do kina. Kot w butach taki sobie. :cool1:

tez niemasz na co chodzic :thumbdown::decayed:

sztos "w morde j**any nygus" :polew:

Opublikowano

rozyebałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rób scen :tongue4:

na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi :tongue4:

e tam pierdoły opowiadasz ja w zeszłym sezonie nawet 55 wycisnąłem :kox: :kox: :evil:

Opublikowano

rozyebałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rób scen :tongue4:

na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi :tongue4:

e tam pierdoły opowiadasz ja w zeszłym sezonie nawet 55 wycisnąłem :kox: :kox: :evil:

niechcesz jej kupic do upalania? bo bardzo mocno chodzi mi po glowie zmiana samochodu w tym roku
Opublikowano

rozyebałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rób scen :tongue4:

na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi :tongue4:

e tam pierdoły opowiadasz ja w zeszłym sezonie nawet 55 wycisnąłem :kox: :kox: :evil:

niechcesz jej kupic do upalania? bo bardzo mocno chodzi mi po glowie zmiana samochodu w tym roku

:jaaaaa::heat: ja już wystarczająco mam wydatków a ty mi chcesz jeszcze takiego smoka wcisnąć :decayed:

Opublikowano

:jaaaaa::heat: ja już wystarczająco mam wydatków a ty mi chcesz jeszcze takiego smoka wcisnąć :decayed:

se raz w niedziele do kosciola bedziesz jezdzil to jakos sobie poradzisz :decayed:
Opublikowano

:jaaaaa::heat: ja już wystarczająco mam wydatków a ty mi chcesz jeszcze takiego smoka wcisnąć :decayed:

se raz w niedziele do kosciola bedziesz jezdzil to jakos sobie poradzisz :decayed:

he jasne :)

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

psyt :przebiegly:

Opublikowano

tez mam... pssyyyttt Żywiec ... :naughty:

Opublikowano

psyt :przebiegly:

j**any L4 i codziennie wlew :kox:

Opublikowano

psyt :przebiegly:

j**any L4 i codziennie wlew :kox:

kto ma L4 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.