Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm:

Bosze :nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czas odpoczac

Opublikowano

co jest hujki :cool1:

Opublikowano

co jest hujki :cool1:

powstrzymam sie przed odpowiedzia :decayed:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:04_________________________________________________hehe to dobre

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dzisiaj objechałem kilka autek na światłach :decayed:

pewnie myśleli, że mam quattro, a ja mam nieprzeciętne umiejętności, nowe opony i nierówno pod sufitem :kox:

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 22:20_________________________________________________

a ja mam nieprzeciętne umiejętności, nowe opony i nierówno pod sufitem :kox:

i male dziecko w domu :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

to załóż letnie gumy - w ogóle nie musiałbyś "jej deptać" :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 22:21_________________________________________________

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 22:20_________________________________________________

a ja mam nieprzeciętne umiejętności, nowe opony i nierówno pod sufitem :kox:

i male dziecko w domu :gwizdanie: :wink4:

nie przekraczałem 120km/h :naughty:

Opublikowano

dzisiaj objechałem kilka autek na światłach :decayed:

pewnie myśleli, że mam quattro, a ja mam nieprzeciętne umiejętności, nowe opony i nierówno pod sufitem :kox:

nierowno pod sufitem tak zgodze sie z tym

nowe opony to fakt

masz nieprzecietne umiejetnosci nom niewiem :gwizdanie:

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012' date=' 22:23[/size']_________________________________________________

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

to załóż letnie gumy - w ogóle nie musiałbyś "jej deptać" :decayed:

no powiem ci ze przy moich SELECTORACH czy IMPULSACH z 96r prawie jaka na letnich hehe [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012' date=' 22:25[/size']_________________________________________________bauns :decayed:

1;00 hahaahha skad ja to znam hehe

Opublikowano

jeszcze 33 str i przegonimy w ilości postów spoty poznańskie :kox:

Opublikowano

no to :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeszcze 33 str i przegonimy w ilości postów spoty poznańskie :kox:

a mi 4656 postow do Madasa :decayed:
Opublikowano

ale sypie sniezeeekkk :decayed:

wręcz nakurwia :kox:

szkoda ze moja tak duzo pali bo pojechal bym sie poslizgac :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja znów na podwójnym gazie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do jutra pewnie wszystko się stopi :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.