Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

fakt :naughty: i to w każdej pozycji :decayed:

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

fakt :naughty: i to w każdej pozycji :decayed:

lepiej odpowiedz na to co ja napisałem, a nie cfaniakujesz :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:26_________________________________________________OFFLINE - typowa reakcja leszcza :polew:
Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

fakt :naughty: i to w każdej pozycji :decayed:

lepiej odpowiedz na to co ja napisałem, a nie cfaniakujesz :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:26_________________________________________________OFFLINE - typowa reakcja leszcza :polew:

potwierdzam: jesteście z mario parą :kox:

Opublikowano

Ide do wyra.... Jestem wyjabany całym dniem grania w pokera :gwizdanie:

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

fakt :naughty: i to w każdej pozycji :decayed:

lepiej odpowiedz na to co ja napisałem, a nie cfaniakujesz :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:26_________________________________________________OFFLINE - typowa reakcja leszcza :polew:

potwierdzam: jesteście z mario parą :kox:

spoko to każdy wie ale kiedy...no wiesz...Ty i Kędzior się ujawnicie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:35_________________________________________________

Ide do wyra.... Jestem wyjabany całym dniem grania w pokera :gwizdanie:

uważaj bo mój dobry ziom wtopił w to 40k niedawno...ale cóż kto bogatym zabroni

Opublikowano

uważaj bo mój dobry ziom wtopił w to 40k niedawno...ale cóż kto bogatym zabroni

tyle to ja nawet rocznie niezarobie :confused4:
Opublikowano

uważaj bo mój dobry ziom wtopił w to 40k niedawno...ale cóż kto bogatym zabroni

tyle to ja nawet rocznie niezarobie :confused4:

ta kutwa czesze ze 20k netto miesiąc w miesiąc ale c**j zrucham mu laskę i chuuj z tych jego pieniędzy :kox:

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

co cie h*ju poj*balo?? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:41_________________________________________________

uważaj bo mój dobry ziom wtopił w to 40k niedawno...ale cóż kto bogatym zabroni

tyle to ja nawet rocznie niezarobie :confused4:

ta kutwa czesze ze 20k netto miesiąc w miesiąc ale ch*** zrucham mu laskę i chuuj z tych jego pieniędzy :kox:

zeby bylo sprawiedliwie ja tez ja chce zruchac :decayed:

a co tam u tej cycatki? nadal sama? :kox:

Opublikowano

nikt go nie kocha :gwizdanie:

nikt go nie kocha :gwizdanie:

Marjo go kocha :polew: :polew: :polew:

a Wy co się mądrzycie ?

widziałem Was :shocked: kiedy sie przyznacie, że jesteście parą ?

co cie h*ju poj*balo?? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:41_________________________________________________

uważaj bo mój dobry ziom wtopił w to 40k niedawno...ale cóż kto bogatym zabroni

tyle to ja nawet rocznie niezarobie :confused4:

ta kutwa czesze ze 20k netto miesiąc w miesiąc ale ch*** zrucham mu laskę i chuuj z tych jego pieniędzy :kox:

zeby bylo sprawiedliwie ja tez ja chce zruchac :decayed:

a co tam u tej cycatki? nadal sama? :kox:

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:
Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:
Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

nie, bo jesteś niewypłacalny :decayed:

Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

kupiła 110m za 380k :shocked:

nawet b5 by weszło

Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

kupiła 110m za 380k :shocked:

nawet b5 by weszło

sukaaaaa :decayed:

kaj to kupiła ?

Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

kupiła 110m za 380k :shocked:

nawet b5 by weszło

sukaaaaa :decayed:

kaj to kupiła ?

w Tychach

Opublikowano

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

nie, bo jesteś niewypłacalny :decayed:

jakos bysmy sie dogadali :naughty:

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

kupiła 110m za 380k :shocked:

nawet b5 by weszło

sukaaaaa :decayed:

kaj to kupiła ?

niemow tak o niej :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:

no widzisz mieszkanie kupiła :polew:

ty patrz a ja szukam, moze by mi wynajela jakis maly pokoik :naughty:

kupiła 110m za 380k :shocked:

nawet b5 by weszło

noi gites wezme jeden pokoj i garaz w gratisie :decayed::kox:
Opublikowano

idę w kimę mam przejebany tydzień :kox:

Opublikowano

idę w kimę mam przejebany tydzień :kox:

w tygodniu spotkanie z mario ? :naughty:

Opublikowano

idę w kimę mam przejebany tydzień :kox:

ile ona ma lat ta cycatka? :gwizdanie:
Opublikowano

idę w kimę mam przejebany tydzień :kox:

ile ona ma lat ta cycatka? :gwizdanie:

czy to ważne.... miałem ją :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 22:23_________________________________________________byłem już u niej z kolędą :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.