Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki,podzwonię jutro ;)

Opublikowano
dzięki za spota :hi:

Arturro, spróbuj tutaj, bdb mechanik, może jak nie on, to kogoś poleci

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

ja polecam chodz terminy z pewnoscia bede odległe

pozdro

Opublikowano

odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

Opublikowano
odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

3500 str stawiasz :decayed::grin:

Opublikowano
odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

3500 str stawiasz :decayed::grin:

dokładnie

FLACHA ALBO LACHA :kox:

Opublikowano
dzięki za spota :hi:

Arturro, spróbuj tutaj, bdb mechanik, może jak nie on, to kogoś poleci

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

ja polecam chodz terminy z pewnoscia bede odległe

pozdro

jak auto? teraz jak w lodówce ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

3500 str stawiasz :decayed::grin:

dokładnie

FLACHA ALBO LACHA :kox:

yebłem :polew:

Opublikowano
odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

3500 str stawiasz :decayed::grin:

dokładnie

FLACHA ALBO LACHA :kox:

Miszka nie obraź się ale wolę postawić litra :polew:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

odległe na naprawę samego sterownika??...wyciągnąłem go już z auta dziś :wink:

i tak dziwne ,że nic więcej nie odpadło po tym jak ja przy tym grzebałem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

na szczęście pod wprawnym okiem kumpla i może to przez to :wink:

3500 str stawiasz :decayed::grin:

dokładnie

FLACHA ALBO LACHA :kox:

yebłem :polew:

ja też :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

pewnie Mario żałuje, że nie trafiło na niego :decayed:

Opublikowano

ale podgląda tutaj :naughty:

Opublikowano
pewnie Mario żałuje, że nie trafiło na niego :decayed:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Opublikowano

idę w kimę bo zaczyna zalatywać pedalstwem :hi::decayed:

Opublikowano

masz czelność :polew:

:hi:

ja też spadam do wyrka :wink:

Opublikowano
hej.

Mam pytanko :znacie warsztat ,w którym mogę zregenerować sterownik abs"u ? Taki z polecenia :wink: bym potrzebował.

ja rob ilem u Daneckiego jakies 2 lata temu i jest oki doki:thumbup1:

Opublikowano

do środy :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo elo :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.