Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

siema

stęsknił się ktoś za mną ???

za Toba nie, ale za Sylwia to pewnie ktos by sie znalazl hehe :decayed:

czyli już wiemy kto :whistling:

wziales mi ten termostat????????

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

siema

stęsknił się ktoś za mną ???

za Toba nie, ale za Sylwia to pewnie ktos by sie znalazl hehe :decayed:

nie to nie (foch)

znikawszy z tad będę pamiętał o twojej wypowiedzi - ty niedobry ty

Opublikowano
:hi:

siema

stęsknił się ktoś za mną ???

za Toba nie, ale za Sylwia to pewnie ktos by sie znalazl hehe :decayed:

czyli już wiemy kto :whistling:

wziales mi ten termostat????????

hehe, zgadnij :whistling:

przypominij mi jutro:wink:

Opublikowano
:hi:

siema

stęsknił się ktoś za mną ???

za Toba nie, ale za Sylwia to pewnie ktos by sie znalazl hehe :decayed:

nie to nie (foch)

znikawszy z tad będę pamiętał o twojej wypowiedzi - ty niedobry ty

juz nie fochaj :decayed:

Stasiek zapisz se w kalendarzyku :decayed:

Opublikowano

kalendarzyk mam cały zapełniony do świąt :decayed:

Opublikowano
kalendarzyk mam cały zapełniony do świąt :decayed:

chyba miesiaczkowy :decayed:

Opublikowano

Siemka z wieczora. :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Ja nie wiem czy będę jutro bo chyba na szpil idę. :naughty: Zapomniałem na śmierć, że jutro meczyk! addassko, stanley może byście też się wybrali? :cool: Ktoś może jeszcze zainteresowany? :guma:

Opublikowano
Siemka z wieczora. :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Ja nie wiem czy będę jutro bo chyba na szpil idę. :naughty: Zapomniałem na śmierć, że jutro meczyk! addassko, stanley może byście też się wybrali? :cool: Ktoś może jeszcze zainteresowany? :guma:

jaki?

Opublikowano

nie odrywaj nas z naszej miejscowki :decayed:

Opublikowano

jaki?

Opublikowano
Siemka z wieczora. :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Ja nie wiem czy będę jutro bo chyba na szpil idę. :naughty: Zapomniałem na śmierć, że jutro meczyk! addassko, stanley może byście też się wybrali? :cool: Ktoś może jeszcze zainteresowany? :guma:

jaki?

:cool:

Komunikat środowiska SeeMindŽ

BTW To Wy nie wiecie jaki?! :ranting:

Opublikowano

ty tez jestes niebieski - boże skąd ta plaga

Opublikowano

Ja lubię oglądać mecze na żywo :cool::decayed:

Opublikowano
ty tez jestes niebieski - boże skąd ta plaga

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Akjam, a trzeba mieć identyfikator? nie wiem gdzie się mój zapodział :kwasny:

Opublikowano

mosz bilet ?????????????????????

Opublikowano
ty tez jestes niebieski - boże skąd ta plaga

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Akjam, a trzeba mieć identyfikator? nie wiem gdzie się mój zapodział :kwasny:

No trzeba ale ja też nie mam. Wyrobię jutro. :wink4:
mosz bilet ?????????????????????
Jeszcze nie. :naughty:
Opublikowano

nie wiem.... póki co jestem nastawiony na granie.... :whistling:

Opublikowano

Ja też nie wiem ale jak będą ode mnie jechać komple a na to się póki co zapowiada to pójdę chyba na szpil. Pożyjemy zobaczymy. :wink4: addassko jakiś krupnio się opier... :naughty:

Opublikowano

ja tez jade na pilke pokopac :decayed:

w sumie na moj identyfikator wejde na kazdy szpil :decayed:

Opublikowano
ty tez jestes niebieski - boże skąd ta plaga

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Akjam, a trzeba mieć identyfikator? nie wiem gdzie się mój zapodział :kwasny:

Baska ostatnio mowila ze pociela :decayed: ale mialem ci o tym niemowic :whistling:

Akjam my wolimy grac niz ogladac :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.