Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

Opublikowano
No i co tam leszcze? :naughty: Pogoda się spier... :disgust: Jutro jakiś grill czy mrożone jogurty w SCC? :cool::wink4:

jogurciki :decayed::decayed:

:decayed:
Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

logi i bedzie wiadomo.

Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

logi i bedzie wiadomo.

tylko w Kato nikt tego nie ogarnie, krolu przepadł bez wieści reszta to leszcze i się nie znają :decayed:

Opublikowano

Krolu podobno odpalił i na odwyku jest... :decayed::naughty:

Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

logi i bedzie wiadomo.

tylko w Kato nikt tego nie ogarnie, krolu przepadł bez wieści reszta to leszcze i się nie znają :decayed:

moze i sie nie znamy ale za to jestesmy kozakami :decayed::banan:
Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

kolo turbina chodzi zawsze nawet na wolnych obrotach może się gruszka zawiesiła albo wpadło ci w tryb awaryjny musisz podpiąć waga i sprawdzić błędy

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

logi i bedzie wiadomo.

tylko w Kato nikt tego nie ogarnie, krolu przepadł bez wieści reszta to leszcze i się nie znają :decayed:

Krolu siedzi w domu i nic nie robi tylko zmienił nr tel. :whistling:

Opublikowano

turbina chodzi zawsze....gruszka się zawiesiła....tryb awaryjny...:wtf::decayed:

Opublikowano
turbina chodzi zawsze....gruszka się zawiesiła....tryb awaryjny...:wtf::decayed:

:vaglogi:

Opublikowano

No! Nie będziemy wróżyc z fusów! :naughty:

Opublikowano

no nie , założę wątek na śląskich kto mi to ogarnie bo nawet nie wiem kto poza krolem to ogarnia

Opublikowano
widze dzisiaj dzien video hehe

i prawdopodobnie padniętej turbiny :facepalm:

moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom :facepalm:

może to tylko przepływomierz :decayed:

turbina to przeważnie puszcza olej..... :wink: chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu :whistling:

karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało :kwasny:

logi i bedzie wiadomo.

tylko w Kato nikt tego nie ogarnie, krolu przepadł bez wieści reszta to leszcze i się nie znają :decayed:

ja potrafię :naughty:, ale bateria w moim laptoku trzyma 2 minuty, więc podejrzewam, że nie damy radę tak szybko :decayed:

Opublikowano
:naughty::whistling:
Opublikowano

Stasiu mam przetwornicę :whistling:

Opublikowano

Na bank nie pasuje do jego lapka. :cool::decayed:

Opublikowano

i litra gorzoły ale jeszcze maila mi wyślij jutro :decayed:

to co ogarniemy to jutro ?

chcę sprzedać tego gólfa ale nie chcę nikomu lipy wciskać, zrobię co trzeba i w piz*zieć do żyda

Opublikowano

No bez gorzoły się widzę nic nie załatwi. ::grin:

Opublikowano

interesy załatwia się duszkiem :decayed:

Opublikowano
i litra gorzoły ale jeszcze maila mi wyślij jutro :decayed:

to co ogarniemy to jutro ?

chcę sprzedać tego gólfa ale nie chcę nikomu lipy wciskać, zrobię co trzeba i w piz*zieć do żyda

to moze nawet i ja ci cos pomoge i doradze :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.