Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :pleasantry::pali:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
psyt :pleasantry::pali:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

nudzi sie ?

Opublikowano
psyt :pleasantry::pali:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

nudzi sie ?

za***ista muza jutro grają koncert w KRK jak mi zejdzie buła to jadę :banan:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
:facepalm:

przykro mi, że nie czujesz klimatu mi tam się podoba :dancing:

Opublikowano
:facepalm:

przykro mi, że nie czujesz klimatu mi tam się podoba :dancing:

może czegos mi brakuje, co Ty masz :decayed:

Opublikowano
:facepalm:

przykro mi, że nie czujesz klimatu mi tam się podoba :dancing:

może czegos mi brakuje, co Ty masz :decayed:

pewnie jest wiele takich rzeczy....

:polew:

Opublikowano
:facepalm:

przykro mi, że nie czujesz klimatu mi tam się podoba :dancing:

może czegos mi brakuje, co Ty masz :decayed:

pewnie jest wiele takich rzeczy....

:polew:

na pewno :grin:

Opublikowano

i w tym momencie musiałem się pohamować bo nie chcę w to wplątywać osób trzecich :whistling::kox::decayed::wink:

Opublikowano

znalazłem coś archiwalnego :decayed:

DSC0003JP_rqpwrxp.JPGDSC0017JP_rqpwrxn.JPGDSC0018JP_rqpwrxw.JPGDSC0016JP_rqpwrxa.JPG

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

i w tym momencie musiałem się pohamować bo nie chcę w to wplątywać osób trzecich :whistling::kox::decayed::wink:

ja dzisiaj załatwiam sprawy dyplomatycznie :whistling:

Opublikowano

ostatni fota nie wiedziałem, że mamy takie zdjęcie :kox:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

widzę Stasiu, że o to klubowe chlanie co ma być zagadujesz :naughty:

Opublikowano
ostatni fota nie wiedziałem, że mamy takie zdjęcie :kox:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

widzę Stasiu, że o to klubowe chlanie co ma być zagadujesz :naughty:

1. dwie kosy na zdjęciu

2. skoro nalegasz, możemy się napić :decayed:

Opublikowano

no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

ja jutro do roboty :facepalm: pierwszy raz w sobotę od kilku lat.... inwentaryzacja namagazynie i mnie wpisał dyro.

Ale to nic, będzie pizza i cola, więc zrobić co zrobić i do domu....

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

nie to co ta licha i wątłego zdrowia młodzież :decayed:

Opublikowano

ja oglądam Ojca Chrzestnego i nigdzie się dziś nie ruszam, rano jadę z autem obadamy co tam wyjdzie :kwasny:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

mówiłem, że mam smaka na jakieś balety

siemano wszystkim :hi:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

ja jutro do roboty :facepalm: pierwszy raz w sobotę od kilku lat.... inwentaryzacja namagazynie i mnie wpisał dyro.

Ale to nic, będzie pizza i cola, więc zrobić co zrobić i do domu....

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

nie to co ta licha i wątłego zdrowia młodzież :decayed:

taaa to już nie ta młodzież co kiedyś była oj nie :kox:

Opublikowano
ja oglądam Ojca Chrzestnego i nigdzie się dziś nie ruszam, rano jadę z autem obadamy co tam wyjdzie :kwasny:

:kox: dobrze, że mi przypomniałeś :banan:

Opublikowano
ja oglądam Ojca Chrzestnego i nigdzie się dziś nie ruszam, rano jadę z autem obadamy co tam wyjdzie :kwasny:

:kox: dobrze, że mi przypomniałeś :banan:

także Diman jakby to powiedzieć dziś nie ma baletów wszyscy walą po chatach :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.