Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to ciachnę sobie desperadosa i będzie gites :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdrowie

Opublikowano
ja oglądam Ojca Chrzestnego i nigdzie się dziś nie ruszam, rano jadę z autem obadamy co tam wyjdzie :kwasny:

:kox: dobrze, że mi przypomniałeś :banan:

także Diman jakby to powiedzieć dziś nie ma baletów wszyscy walą po chatach :polew:

też dobrze ja tam zapasik mam ale jakoś nie lubię pic samemu a moja poszła już spać:kwasny: to się napiję z wami pyrsk

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

mówiłem, że mam smaka na jakieś balety

siemano wszystkim :hi:

Czesc Dimek, czesc wszyscy ;)

Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe

balety :grin:

Opublikowano

:hi:

to kiedy przyszły piątek ? :kox: to może by więcej osób podjechało....Zory/Rybnik/Gliwice :kox:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

mówiłem, że mam smaka na jakieś balety

siemano wszystkim :hi:

Czesc Dimek, czesc wszyscy ;)

Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe

balety :grin:

siema Laska kopę lat no ja jestem już przygotowany tylko dajcie znać kiedy i idziemy :banan:

Opublikowano

Ze mną jak z dzieckiem... Za raczkę i do baru :grin:

Opublikowano
:hi:

to kiedy przyszły piątek ? :kox: to może by więcej osób podjechało....Zory/Rybnik/Gliwice :kox:

kurde w przyszłą sobotę ja muszę iść do roboty mam przeprowadzkę bazy w inne miejsce i mam to już zaklepane :facepalm: ale sobota jak najbardziej

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

mówiłem, że mam smaka na jakieś balety

siemano wszystkim :hi:

Czesc Dimek, czesc wszyscy ;)

Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe

balety :grin:

siema Laska kopę lat no ja jestem już przygotowany tylko dajcie znać kiedy i idziemy :banan:

Ale Kasiulke też musisz zabrać :decayed:

Opublikowano

może być sobota

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ale jutro :polew:

Opublikowano

wiem, że Krolu jest chętny może Pucki by się wybrali może Gregor kurde jak za dawnych czasów :banan:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

może być sobota

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ale jutro :polew:

może byc jutro czemu nie :kox::kox:

Opublikowano

no to może wtorek po spocie albo najlepiej już w trakcie :decayed:

Opublikowano

tylko nie u nas na chacie, nie mamy już dywanów więc nie ma czego spalić :polew:

Opublikowano
no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy :whistling: jak już tak zagadujecie:naughty:

siema Diman:hi:

j**any stary ale jaki krzepki :kox:

mówiłem, że mam smaka na jakieś balety

siemano wszystkim :hi:

Czesc Dimek, czesc wszyscy ;)

Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe

balety :grin:

siema Laska kopę lat no ja jestem już przygotowany tylko dajcie znać kiedy i idziemy :banan:

Ale Kasiulke też musisz zabrać :decayed:

oki masz to u mnie jak w banku coś wstępnie już o tym gadaliśmy tylko konkret termin i ogień :kox:

Opublikowano

ja się dostosuje zobaczymy czy będą jeszcze jacyś chętni :whistling:

Opublikowano
tylko nie u nas na chacie, nie mamy już dywanów więc nie ma czego spalić :polew:

może byc u nas ale jak my się na te balety dostaniemy cza znaleśc jakiś konkret park i tam walić sake:wink:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

ja się dostosuje zobaczymy czy będą jeszcze jacyś chętni :whistling:

moi znajomi tez coś zagadywali wiec może ich zapytam

Opublikowano
tylko nie u nas na chacie, nie mamy już dywanów więc nie ma czego spalić :polew:

może byc u nas ale jak my się na te balety dostaniemy cza znaleśc jakiś konkret park i tam walić sake:wink:

Haha... :grin: jak niegrzecza młodzież :kox:

Opublikowano
tylko nie u nas na chacie, nie mamy już dywanów więc nie ma czego spalić :polew:

może byc u nas ale jak my się na te balety dostaniemy cza znaleśc jakiś konkret park i tam walić sake:wink:

Haha... :grin: jak niegrzecza młodzież :kox:

nooooo:kox::kox::kox:

Opublikowano

:hi:

od razu widać ,że zgrana ekipa :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.