Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

a Ty Stan z rodzinka wpadniesz ??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

a Ty Stan z rodzinka wpadniesz ??

Gadałem z nim przed chwilką i mówił, że wpada z rodzinką :kox:

Opublikowano

no i pieknie :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

forrr.jpg

<br /><br />

Opublikowano

:hi:

po małej nieobecności :kwasny:

4 dni bez neta...masakra :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

Opublikowano

:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja chetnie na grylla ale dopiero o 20:01 bede - moze wczesniej to wszystko zależy

chyba ze Sylwia dostarczy na 19 grilla i wungel a ja dojade o 20

jezeli pasuje to sie z Nią kontaktujcie

Opublikowano
ja chetnie na grylla ale dopiero o 20:01 bede - moze wczesniej to wszystko zależy

chyba ze Sylwia dostarczy na 19 grilla i wungel a ja dojade o 20

jezeli pasuje to sie z Nią kontaktujcie

nie mamy do niej nr tel :decayed:

Opublikowano

Napisz jej pw :P

Opublikowano

Ona już ma wszystko w aucie

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: w spotowy wtorek

Na trzech stawach rozkładają ogrodzenia na off festiwal ale miejscówka powinna być dostępna :beach:

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.