Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liczę na to że impreza wypali, jestem dobrej myśli, tym bardziej że nie tylko mnie suszy :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siemano :hi:

i co z jutrzejszym imprezowaniem bo nikt tu nie pisze w tym temacie ja jak już mówiłem śmigam nie wiem czy Krolu i Pucek z Anią, którzy się pisali dalej są chętni bo się nie odzywali ale spróbuje to jutro ustalić a co z resztą :eusathink: z Gregorem gadałem przed chwilą i on by do nas dojechał już konkretnie na jakąś imprezę po swojej rodzinnej imprezie pisać konkretu kto ma ochotę :banan:

szczerze jebie mnie to, jak będzie cyna idę ale nie będę sztucznie nakręcał tematu....widać nikt nie czuje takiej potrzeby :facepalm:

ja jutro z rana jadę na kole na Krk do brata i wieczór ma wolny :whistling:

no to pijem jutro :kox: choćby w parku :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

no więc pewni są

Pucek z Anią

Diman z Kaśką

znajomi Dimana i ich koleżanka

Gregor dojedzie do klubu

Krolu ale nic pewnego

Miszka

Ktoś jeszcze chętny :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

dobra zastanówcie się jutro tu zajrzę i najwyżej się dogadamy mój nr znacie więc dzwonić

a teraz idę odespać ta jutrzejszą imprezę :hi:

Opublikowano

Diman, tak jak gadałem, jak jutro uda nam się załatwić nocleg dla Ali u dziadków to będziemy na 100%, czyli na 99% będziemy :decayed:

Opublikowano

ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

Opublikowano

WiTTam :hi:

ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

dokładnie to są oni :decayed:

Opublikowano
:hi: siemano przed robotą
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
WiTTam :hi:
ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

dokładnie to są oni :decayed:

to pelen szacun chcialbym sie z nimi napic :decayed:

Opublikowano
siemano :hi:

i co z jutrzejszym imprezowaniem bo nikt tu nie pisze w tym temacie ja jak już mówiłem śmigam nie wiem czy Krolu i Pucek z Anią, którzy się pisali dalej są chętni bo się nie odzywali ale spróbuje to jutro ustalić a co z resztą :eusathink: z Gregorem gadałem przed chwilą i on by do nas dojechał już konkretnie na jakąś imprezę po swojej rodzinnej imprezie pisać konkretu kto ma ochotę :banan:

szczerze jebie mnie to, jak będzie cyna idę ale nie będę sztucznie nakręcał tematu....widać nikt nie czuje takiej potrzeby :facepalm:

ja jutro z rana jadę na kole na Krk do brata i wieczór ma wolny :whistling:

no to pijem jutro :kox: choćby w parku :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

no więc pewni są

Pucek z Anią

Diman z Kaśką

znajomi Dimana i ich koleżanka

Gregor dojedzie do klubu

Krolu ale nic pewnego

Miszka

Ktoś jeszcze chętny :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

dobra zastanówcie się jutro tu zajrzę i najwyżej się dogadamy mój nr znacie więc dzwonić

a teraz idę odespać ta jutrzejszą imprezę :hi:

ja tez bede :wink:

kto chciałby robić za mojego drivera dzisiaj w nocy ???????:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Udanej imprezki życzę. :wink4:

Spiżdżam i do zoba za 2 tygodnie... :kox:

Opublikowano

A więc do tych co chcą imprezować dzisiaj my czyli Kasia i Diman, Ania i Pucek moi znajomi i ich koleżanka Gregor dojedzie bez pośrednio do klubu pijemy u mnie jak ktoś jeszcze chętny to zapraszam do nas potem śmigamy do Katowic zarzucić jakiś klub :kox: jeszcze nie wiadomo jaki ale to się wykombinuje na miejscu.

Widziałem, że Oko chętny jakoś się musimy zgadać na komórce odezwę się do ciebie chyba, że masz ochotę podjechać do mnie to zapraszam ale musisz jakoś się potem do kato dostać :whistling:

Miszka do ciebie też zadzwonię chyba że wpadniesz ale tak samo potem na kato się musisz dostać :whistling:

zaczynamy u mnie o 19 :banan: potem kato

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

i co była ta biba ja niestety i stety zostałem w KRK u bracika

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.