Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Świeżaki dziękują za spota :decayed:

Miszka, jak w końcu zaczniesz kłaść ten motor to po pewnym czasie też tak będziesz śmigał :grin:

co tak długo wracaliście? był jakiś postój po drodze? :naughty::przebiegly:

Nie :thumbdown::decayed:

Po prostu musieliśmy nadjechać do Chorzowa

aha :thumbdown: okres :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::naughty:
Opublikowano

To sa minusy takich fajnych alusow :grin: max 5km\h

Opublikowano
To sa minusy takich fajnych alusow :grin: max 5km\h

Sprzedam Ci je jak chcesz :decayed: Auto jest normalnie funkcjonalne, po prostu trzeba częściej wymieniać opony :grin:

Stasiu, no nie mogę napisać że nie masz racji :grin::facepalm:

Życie... cisnę spać, Dobranoc :decayed:

Opublikowano

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

co ty dupisz synek :mysli:

no jakoś tak nie czuję się najlepiej :kwasny:

tak jakoś przypadkowo trafiłem na post z 2010r :decayed:

Opublikowano
To sa minusy takich fajnych alusow :grin: max 5km\h

Sprzedam Ci je jak chcesz :decayed: Auto jest normalnie funkcjonalne, po prostu trzeba częściej wymieniać opony :grin:

Stasiu, no nie mogę napisać że nie masz racji :grin::facepalm:

Życie... cisnę spać, Dobranoc :decayed:

:decayed: :decayed:

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

co ty dupisz synek :mysli:

no jakoś tak nie czuję się najlepiej :kwasny:

tak jakoś przypadkowo trafiłem na post z 2010r :decayed:

A myślałem, że to z dzisiaj i już szukałem gdzie to przeoczyłem... :mysli::cool:

Opublikowano

dobra pitam cos porobic milej nocki:decayed:

Opublikowano

Kędzistrzał leci w uja ostatnio....chyba coś niespacjalnie się czuje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

pewnie siedzi na zbiorniku :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: z rańca

Kędzistrzał leci w uja ostatnio....chyba coś niespacjalnie się czuje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

pewnie siedzi na zbiorniku :whistling:

:naughty:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

dzięki za kinder zlota. Fajnie było i dzięki za te chrupiące kiełbaski:D

Opublikowano

:hi::hi:

ja powoli sie zbieram i mykam na Woodstock :decayed:

sieeemmmacie

Opublikowano

co tam nieroby :naughty:

Opublikowano

siemacie,

scigalem sie dzisiaj troszke z kumplem ktory kupil leona ARL, i szlismy bardzo podobnie, delikatnie mozna bylo zauwazyc ze lekko odchodzi leos.

ciekawe czy cos tam ma mocniejszego w tym ARL czy seryjne 150

mógłbym robić za giepeesa :polew:

ta mógłbyś,

mnei chyba nie będzie coś niemam nastroju kurw* :disgust:

co ty dupisz synek :mysli:

no jakoś tak nie czuję się najlepiej :kwasny:

tak jakoś przypadkowo trafiłem na post z 2010r :decayed:

gon sie, musialem wczoraj na zakupy jechac, od przyszlego spota obiecuje poprawe frekwencji :decayed:

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Kędzistrzał leci w uja ostatnio....chyba coś niespacjalnie się czuje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

pewnie siedzi na zbiorniku :whistling:

praca moderatora jest ciezka :wink:

Opublikowano

trzeba go było zepchnąć z drogi :naughty:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.