Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

i co była ta biba ja niestety i stety zostałem w KRK u bracika

Tak na wszystkich cisnąłeś a sam dałeś ciała... :facepalm:

Plan wykonany w 101% czyli skurwiłem się niemiłosiernie :kox: fajnie Oko że wpadłeś, dzięki za transport, dzięki za miejscówkę i towarzystwo, szkoda że nie wszystkim udało się dotrzeć ale i tak było mega :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

Opublikowano
my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

No szkoda że tak wyszło, byliśmy najpierw u Dimanów a potem w pomarańczy

Opublikowano
:hi:
:hi:

i co była ta biba ja niestety i stety zostałem w KRK u bracika

Tak na wszystkich cisnąłeś a sam dałeś ciała... :facepalm:

Plan wykonany w 101% czyli skurwiłem się niemiłosiernie :kox: fajnie Oko że wpadłeś, dzięki za transport, dzięki za miejscówkę i towarzystwo, szkoda że nie wszystkim udało się dotrzeć ale i tak było mega :decayed:

co ja mogę bracik miał wczoraj urodziny, plan był taki żeby jechać dać gift posiedzieć i wracać, a skończyło się jak zawsze :facepalm:

mam nadziej, że beze mnie równie dobrze się bawiliście :wink:

Opublikowano
:hi:
:hi:

i co była ta biba ja niestety i stety zostałem w KRK u bracika

Tak na wszystkich cisnąłeś a sam dałeś ciała... :facepalm:

Plan wykonany w 101% czyli skurwiłem się niemiłosiernie :kox: fajnie Oko że wpadłeś, dzięki za transport, dzięki za miejscówkę i towarzystwo, szkoda że nie wszystkim udało się dotrzeć ale i tak było mega :decayed:

co ja mogę bracik miał wczoraj urodziny, plan był taki żeby jechać dać gift posiedzieć i wracać, a skończyło się jak zawsze :facepalm:

mam nadziej, że beze mnie równie dobrze się bawiliście :wink:

No raczej :decayed:

Próbowaliśmy się do Ciebie dodzwonić, no ale telefon był wyłączony

Opublikowano
my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

No szkoda że tak wyszło, byliśmy najpierw u Dimanów a potem w pomarańczy

wyrwałeś coś? :decayed:

Opublikowano
:hi:
:hi:

i co była ta biba ja niestety i stety zostałem w KRK u bracika

Tak na wszystkich cisnąłeś a sam dałeś ciała... :facepalm:

Plan wykonany w 101% czyli skurwiłem się niemiłosiernie :kox: fajnie Oko że wpadłeś, dzięki za transport, dzięki za miejscówkę i towarzystwo, szkoda że nie wszystkim udało się dotrzeć ale i tak było mega :decayed:

co ja mogę bracik miał wczoraj urodziny, plan był taki żeby jechać dać gift posiedzieć i wracać, a skończyło się jak zawsze :facepalm:

mam nadziej, że beze mnie równie dobrze się bawiliście :wink:

No raczej :decayed:

Próbowaliśmy się do Ciebie dodzwonić, no ale telefon był wyłączony

no ja bo prywatny mam wyłączony jak mam służbowy :facepalm: ale i tak bym nie dojechał najebany na kole a może i bym dojechał...dobrze, że się nie dodzwoniliście :decayed:

Opublikowano
my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

No szkoda że tak wyszło, byliśmy najpierw u Dimanów a potem w pomarańczy

wyrwałeś coś? :decayed:

Nie bo plan był żeby się sk***ić :grin:

Opublikowano
my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

No szkoda że tak wyszło, byliśmy najpierw u Dimanów a potem w pomarańczy

wyrwałeś coś? :decayed:

Nie bo plan był żeby się sk***ić :grin:

ja ja ja pewnie by Cię "stara" za***ała :decayed:

Opublikowano
my niestety nie mieliśmy opiekunki...

a gdzie to byliście ?

No szkoda że tak wyszło, byliśmy najpierw u Dimanów a potem w pomarańczy

wyrwałeś coś? :decayed:

Nie bo plan był żeby się sk***ić :grin:

ja ja ja pewnie by Cię "stara" za***ała :decayed:

No właśnie że nie, nawet mi pozwoliła, a była z nami, chyba wiedziała że i tak nic nie wyrwę :grin:

Opublikowano

psssssssssssyt woda mineralna :kox:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

morgen, to widze ze troche zescie poszaleli :wink: ja musialem dzisiaj do pracy isc wiec nawet nie mialem co myslec o imprezie ;/ a chetnie bym sie z wami napil bo sie jzu dawno nie widzielismy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co za ciulmany przegrali z australia:facepalm:

Opublikowano

siemanko, ale k**wa dzisiaj grzeje ja pier**le :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.