Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
opuchlizna dalej jest :thumbdown:

Przyłóż liść kapusty i zejdzie :wink:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

akjam jak pracujesz w piątek?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w piątek ale opuchlizna dalej jest :thumbdown:
Ty wyrwałeś zęba czy co, że tak długo Cię trzyma? :mysli:
siemacie

zgadzam sie z miszka pogoda jest w sam raz

pier**licie! :decayed: Mogło by nie padać przynajmniej. Teraz jest już lepiej ale słoneczko mogłoby świecić. :cool:

akjam jak pracujesz w piątek?

Mam nockę w czwartek więc raczej będę dostępny. A co tam? :naughty:

Opublikowano

akjam jak pracujesz w piątek?

Mam nockę w czwartek więc raczej będę dostępny. A co tam? :naughty:

Możemy Ci tego RNSa przeczyścić żebyś znowu mógł fikołki oglądać podczas jazdy :decayed: Bo po południu lecę do czewy :wink:

Opublikowano

nauczcie się cytować :grin:

Opublikowano

akjam jak pracujesz w piątek?

Mam nockę w czwartek więc raczej będę dostępny. A co tam? :naughty:

Możemy Ci tego RNSa przeczyścić żebyś znowu mógł fikołki oglądać podczas jazdy :decayed: Bo po południu lecę do czewy :wink:

No to kontakt. :good:

Lecę na piłeczkę. :kox:

Opublikowano

posty piszo i kasujo cfaniaki :grin:

Opublikowano

psyt :naughty:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany, kiedy znowu jakie wspólne pijaństwo ??? :kox:

Opublikowano
psyt :naughty:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany, kiedy znowu jakie wspólne pijaństwo ??? :kox:

mniam pijaństwo idę poproszę termin, żeby nianię dograć i już tam jestem. Krolu też jest chętny gadaliśmy o tym już, może i moja by się wybrała Stasiu podaj termin i dawaj :banan::banan::banan:

:hi:

Opublikowano
psyt :naughty:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany, kiedy znowu jakie wspólne pijaństwo ??? :kox:

mniam pijaństwo idę poproszę termin, żeby nianię dograć i już tam jestem. Krolu też jest chętny gadaliśmy o tym już, może i moja by się wybrała Stasiu podaj termin i dawaj :banan::banan::banan:

:hi:

ja tam jestem otwarty na propozycję :whistling: termin i strój dowolny :decayed:

Opublikowano
psyt :naughty:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany, kiedy znowu jakie wspólne pijaństwo ??? :kox:

mniam pijaństwo idę poproszę termin, żeby nianię dograć i już tam jestem. Krolu też jest chętny gadaliśmy o tym już, może i moja by się wybrała Stasiu podaj termin i dawaj :banan::banan::banan:

:hi:

ja tam jestem otwarty na propozycję :whistling: termin i strój dowolny :decayed:

no to musi być jakaś sobota ma się rozumieć no i trzeba znaleśc jakiś park tam bliżej waszej mieściny co by jeszcze skoczyć na jakieś balety :naughty:

Opublikowano

akjam jak pracujesz w piątek?

Mam nockę w czwartek więc raczej będę dostępny. A co tam? :naughty:

Możemy Ci tego RNSa przeczyścić żebyś znowu mógł fikołki oglądać podczas jazdy :decayed: Bo po południu lecę do czewy :wink:

ja tez sie pisze bankowo wkoncu co Ty na to ?? :decayed::decayed:

Opublikowano
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
:facepalm:

z czymś się nie zgaszasz ? coś Ci nie pasuje ? hehe :decayed:

Opublikowano

nie wszystko O.K. :grin:

Opublikowano

masz kompleksy stasiu ? hehe :decayed:

Opublikowano

masz kompleksy stasiu ? hehe :decayed:

nie mam żadnych, wklejam linki, które ożecie pokazać żonie/dziewczynie.... :whistling:

Opublikowano

" NIC nie wyraża "kocham Cię" lepiej niż połykanie ciepłego, kremowego ładunku Twojego mężczyzny. Od erekcji do wystrzału, robienie loda nie jest w pełni kompletne bez połknięcia spermy."

zacytuj to Basi a robaczysz jak wyglada celibal - ale bedziesz mial wieksze bicepsy :grin:

Opublikowano
" NIC nie wyraża "kocham Cię" lepiej niż połykanie ciepłego, kremowego ładunku Twojego mężczyzny. Od erekcji do wystrzału, robienie loda nie jest w pełni kompletne bez połknięcia spermy."

zacytuj to Basi a robaczysz jak wyglada celibal - ale bedziesz mial wieksze bicepsy :grin:

czytam jej cały czas na głos i mamy niezły polew :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.