Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

:hi:

Miszka, potrzebuje przetwornicę pożyczyć, żeby u siebie logi zrobić

kiedy bedziesz na Kato ?

spoko tylko jest jeden problem jestem chwilowo bez auta , musiałem firmowe zdać na L4 a Golfa nie mam, chyba, że komuś dam np Uchowi

zapytam pajdy czy nie będzie kręcił się po Tychach, to by do Ciebie podjechał :wink:

spoko :wink:

Stasiu w sobotę powinienem się kręcić po Katowicach jak co to ci mogę podrzucić :wink:

Opublikowano
:hi:

Miszka, potrzebuje przetwornicę pożyczyć, żeby u siebie logi zrobić

kiedy bedziesz na Kato ?

spoko tylko jest jeden problem jestem chwilowo bez auta , musiałem firmowe zdać na L4 a Golfa nie mam, chyba, że komuś dam np Uchowi

zapytam pajdy czy nie będzie kręcił się po Tychach, to by do Ciebie podjechał :wink:

spoko :wink:

jutro wieczorem bede w tychach moge odebrać, stanley co to awaria? bierzesz B6 :decayed:

Opublikowano
:hi:

Miszka, potrzebuje przetwornicę pożyczyć, żeby u siebie logi zrobić

kiedy bedziesz na Kato ?

spoko tylko jest jeden problem jestem chwilowo bez auta , musiałem firmowe zdać na L4 a Golfa nie mam, chyba, że komuś dam np Uchowi

zapytam pajdy czy nie będzie kręcił się po Tychach, to by do Ciebie podjechał :wink:

spoko :wink:

jutro wieczorem bede w tychach moge odebrać, stanley co to awaria? bierzesz B6 :decayed:

przyczyna drobenj usterki, aczkolwiek na szczęście mogę z nią jeździć już chyba ustalona :whistling:

Co nie zmienia faktu, że logi i tak zrobię :wink:

Opublikowano
okej, wezme to sobie do serca.. Chyba jednak sprzedam Audi i przsiade sie na Dełu :kwasny:

Masz do DU jakiś problem? :shock3:

cos Ty :decayed:

Opublikowano
okej, wezme to sobie do serca.. Chyba jednak sprzedam Audi i przsiade sie na Dełu :kwasny:

Masz do DU jakiś problem? :shock3:

cos Ty :decayed:

dełu piko i na schoping :grin:

Crazy car in supermarket in Poland. - YouTube

Opublikowano

stan jeśli chodzi o przetwornicę ...jak ktoś od Was będzie jutro w Żorach to moją podrzucę :wink: ,a u Was kiedyś na spocie sobie odbiorę :wink:

Opublikowano
stan jeśli chodzi o przetwornicę ...jak ktoś od Was będzie jutro w Żorach to moją podrzucę :wink: ,a u Was kiedyś na spocie sobie odbiorę :wink:

jakbym się wyrobił, to podjadę do Was jutro :wink:

Opublikowano

psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

szlachta się bawi :whistling:

Opublikowano

Pajda jutro odbierze ode mnie tą przetwornice chyba, że....jutro będę na Katochach 13-15 ale w centrum na Mariackiej będę ale to muszę wiedzieć na 100% czy ją stamtąd odbierzesz bo będę się poruszał PKP :decayed:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

chrystiano do boju hehe :decayed:

Opublikowano
Pajda jutro odbierze ode mnie tą przetwornice chyba, że....jutro będę na Katochach 13-15 ale w centrum na Mariackiej będę ale to muszę wiedzieć na 100% czy ją stamtąd odbierzesz bo będę się poruszał PKP :decayed:

ja na bank od Ciebie nie odbiorę w tych godz :wink:

Opublikowano
Pajda jutro odbierze ode mnie tą przetwornice chyba, że....jutro będę na Katochach 13-15 ale w centrum na Mariackiej będę ale to muszę wiedzieć na 100% czy ją stamtąd odbierzesz bo będę się poruszał PKP :decayed:

ja na bank od Ciebie nie odbiorę w tych godz :wink:

no to tak jak Pajda mi pisał na PW 19 -20 jutro w Tychach :wink:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

:eusathink:

a tak z Waszego na nasze .....??:decayed: bo kurfa nic z tego nie kminię :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

stan jeśli chodzi o przetwornicę ...jak ktoś od Was będzie jutro w Żorach to moją podrzucę :wink: ,a u Was kiedyś na spocie sobie odbiorę :wink:

jakbym się wyrobił, to podjadę do Was jutro :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

:eusathink:

a tak z Waszego na nasze .....??:decayed: bo kurfa nic z tego nie kminię :whistling::decayed:

TVP1 HD - Telewizja Polska, program pierwszy ;D W HD. Mecz jest Borussia i Real :decayed: Jakbyś się nie orientował to 1:1 na tą chwilę. :wink:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

:eusathink:

a tak z Waszego na nasze .....??:decayed: bo kurfa nic z tego nie kminię :whistling::decayed:

czego nie kumasz? :facepalm: na mecz patrz :kox:

Opublikowano
psyt + pizza :decayed:

TVP1 HD - LM= BVB - RM :wink:

:eusathink:

a tak z Waszego na nasze .....??:decayed: bo kurfa nic z tego nie kminię :whistling::decayed:

TVP1 HD - Telewizja Polska, program pierwszy ;D W HD. Mecz jest Borussia i Real :decayed: Jakbyś się nie orientował to 1:1 na tą chwilę. :wink:

dziękówa....ja z kibicowania to wiem tyle ,że ostatnio mieli pływać zamiast biegać :decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

a no i pyrsk ,1-szy raz od dobrych kilku dni :decayed:

Opublikowano

co tam sie dzieje TVP1 :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.