Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka wozu szukasz ? sprawdz po vinie tego przeszczepa :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ma ktos na forum granatowa? B5 przedlift w Tychach na kremowych S-lajnach 18', dymione lamy przod/tyl na rejestracjach TK.. cos tam cos tam. Czesto widze przy Realu/Obi na Piłsudskiego obok polibudy. Auto dosc ciekawe i czesto sie zastanawiam czy to ktos z forum.

Ostatnio widzę w okolicy Będzina bardzo dużo B7 i B8. Może jest ktoś na forum ? :)

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

ma ktos na forum granatowa? B5 przedlift w Tychach na kremowych S-lajnach 18', dymione lamy przod/tyl na rejestracjach TK.. cos tam cos tam. Czesto widze przy Realu/Obi na Piłsudskiego obok polibudy. Auto dosc ciekawe i czesto sie zastanawiam czy to ktos z forum.

Ostatnio widzę w okolicy Będzina bardzo dużo B7 i B8. Może jest ktoś na forum ? :)

widuje czesto czarna b7 sedana SBE auto naprawde bardzo ladne
Opublikowano

Dzisiaj rano widziałem 4 Audiczki jak jechałem na Będzin. 1 srebrna sedan B7 STA, 2 czarne kombi B7, ale blach nie zobaczyłem i 1 czarną B8 SBE.

Opublikowano

Ja też widzę sporo ale co z tego jak na spota jeżdżą tylko nieliczni. :cool:

Opublikowano

Właśnie tak patrzę po drodze to coraz więcej A4 i A6 śmiga. :decayed:

Opublikowano
Właśnie tak patrzę po drodze to coraz więcej A4 i A6 śmiga. :decayed:
auto dla pospolstwa hehe
Opublikowano

dokładnie dla największej biedoty :grin:

Pajda nie kupuję

Opublikowano
:decayed::grin:
Opublikowano

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

Opublikowano

:bry:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

ja mam sprintera krótkiego jak wejdzie to możemy przewieźć tylko nie wiem dokładnie jak z czasem bo śmigam tirolotem :kox:

Opublikowano
Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

jeżeli nie masz czym przewieźć napisz do Keżora,

PS. a co tam masz w Brzęczkowicaach ?

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

ja mam sprintera krótkiego jak wejdzie to możemy przewieźć tylko nie wiem dokładnie jak z czasem bo śmigam tirolotem :kox:

Powinno wejść ma chyba 140x200 jak dobrze pamiętam.

Jeżeli chodzi o czas to ja bym się do Ciebie dostosował.

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

jeżeli nie masz czym przewieźć napisz do Keżora,

PS. a co tam masz w Brzęczkowicaach ?

No pisałem do Keżora ale mi jeszcze nie odpisał.

A na Brzęczkowicach moja mieszka więc i ja też :naughty:

Opublikowano

Pajda do mnie jedzie chyba zejdę z dwoma kielonami pod blok

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

ja mam sprintera krótkiego jak wejdzie to możemy przewieźć tylko nie wiem dokładnie jak z czasem bo śmigam tirolotem :kox:

Powinno wejść ma chyba 140x200 jak dobrze pamiętam.

Jeżeli chodzi o czas to ja bym się do Ciebie dostosował.

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Panu kto mógłby mi pomóc w transporcie kanapy z Mysłowic do Brzęczkowic w przyszłym tygodniu ???

Chodzi mi głównie o samochód i pomoc przy zniesieniu/wniesieniu :kox:

jeżeli nie masz czym przewieźć napisz do Keżora,

PS. a co tam masz w Brzęczkowicaach ?

No pisałem do Keżora ale mi jeszcze nie odpisał.

A na Brzęczkowicach moja mieszka więc i ja też :naughty:

twoja co ? :decayed: Jak się nazywa ? na jakiej ulicy ?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Pajda do mnie jedzie chyba zejdę z dwoma kielonami pod blok

w tej euforii nie zapomnij przetwornicy :decayed:

Opublikowano

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

Opublikowano
A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

to kierwa musisz nick zmienić na hubmysło :polew:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

w tej euforii nie zapomnij przetwornicy :decayed:

wziołech - pojechał w piz*ziec :wink:

Opublikowano
A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

to kierwa musisz nick zmienić na hubmysło :polew:

Ni ma opcji nick zostaje,Tychy to moje rodzinne miasto

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.