Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łycha + woda i to nie mocno mineralizowana... :slina::naughty: Choć czasem z Colą załycze jak poczęstują. :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Smakosze :whistling:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano
Smakosze :whistling:
Ja teraz "delektuję się" żywczykiem:wink::slina::kox:
Opublikowano

a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

co złego to nie my :wink:

Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? :whistling::kox:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

co złego to nie my :wink:

Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? :whistling::kox:

o to pytaj trzeźwych pojęcia nie mam wsadzili mnie do auta i zawieźli do domu :kox::grin:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

:polew::polew:

...a mało Ci jeszcze:grin:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

:polew::polew:

...a mało Ci jeszcze:grin:

no już wychodzę z letargu i można by małe co nieco walnąć :kox:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

co złego to nie my :wink:

Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? :whistling::kox:

o to pytaj trzeźwych pojęcia nie mam wsadzili mnie do auta i zawieźli do domu :kox::grin:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

:polew::polew:

...a mało Ci jeszcze:grin:

no już wychodzę z letargu i można by małe co nieco walnąć :kox:

:decayed: tzn. że masz bardzo dobry metabolizm:grin:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

co złego to nie my :wink:

Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? :whistling::kox:

o to pytaj trzeźwych pojęcia nie mam wsadzili mnie do auta i zawieźli do domu :kox::grin:

pierwsze słowo Baśka powiedziała, ale drugie i toczące się przez dobre pół godziny na dworze krzyczała Twoja Luba:grin: krzycząc: "...jedziemy do Dimanów!!":decayed:
Opublikowano

A Ania mi chciała wmówić że to ja nalegałem, a ja wiem że chciałem iść do Stasiów :decayed: no bo blisko :naughty:

Co jak co ale spontan był dobry

Opublikowano
A Ania mi chciała wmówić że to ja nalegałem, a ja wiem że chciałem iść do Stasiów :decayed: no bo blisko :naughty:

Co jak co ale spontan był dobry

dobry...?? Baa...najlepsze są spontany:kox:
Opublikowano

Co jak co ale spontan był dobry

:kox::kox::kox:

brakowało mi tego :decayed:

Opublikowano
A Ania mi chciała wmówić że to ja nalegałem, a ja wiem że chciałem iść do Stasiów :decayed: no bo blisko :naughty:

Co jak co ale spontan był dobry

brakowalo mi takiej imprezki:decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic :grin::decayed:

:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.