Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Nooooo z pogorią włącznie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Nooooo z pogorią włącznie :decayed:

:grin:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

:grin:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

:grin:

:polew: przypomniała mi się historia Baśki i cyca...:polew:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

przed przyjeciem faktury musze obejrzec "te" straty na zywo :decayed:

pamietam ze raz zesmy sie dosc ostro wydupcyli

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

wydupcyli w sensie ze przewrocili :decayed:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

przed przyjeciem faktury musze obejrzec "te" straty na zywo :decayed:

pamietam ze raz zesmy sie dosc ostro wydupcyli

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

wydupcyli w sensie ze przewrocili :decayed:

dwa... za pierwszym razem nie udało Ci się połamać kalendarza :decayed:

Opublikowano
no nie powiem...już nie pamiętam takiej yympłeski:kox::decayed:

To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku :decayed:

i imprezy z piatku na niedziele :decayed:

Baśka wystawi Ci fakturę:

połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek :whistling:

:decayed:

przed przyjeciem faktury musze obejrzec "te" straty na zywo :decayed:

pamietam ze raz zesmy sie dosc ostro wydupcyli

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

wydupcyli w sensie ze przewrocili :decayed:

dwa... za pierwszym razem nie udało Ci się połamać kalendarza :decayed:

:nose:

Opublikowano

spadam powoli :lazy: bo o 4.45 trza wstawać do roboty:facepalm:

dobranoc:hi:

Opublikowano
spadam powoli :lazy: bo o 4.45 trza wstawać do roboty:facepalm:

dobranoc:hi:

ja też :hi:

śpię, dopóki mój mały budzik mnie nie obudzi :whistling:

Opublikowano
spadam powoli :lazy: bo o 4.45 trza wstawać do roboty:facepalm:

dobranoc:hi:

ja też :hi:

śpię, dopóki mój mały budzik mnie nie obudzi :whistling:

:wink::grin:

...a ja jednak do oglądam "Kości" i spadam nyny:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

do :bry:

Opublikowano

siemanko

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.