Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że w klubie wszystko droższe :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wystawił i szuka jakiegoś lelenia. :naughty: I kto wie czy sie nie trafi jakiś małolat z kasą w zawodzie - SYN OJCA... :grin:

Opublikowano
Wystawił i szuka jakiegoś lelenia. :naughty: I kto wie czy sie nie trafi jakiś małolat z kasą w zawodzie - SYN OJCA... :grin:

Zawód - SYN OJCA będzie szukał jakieś a5, a8 a nie starego b5 :grin::decayed:

Opublikowano

Nie byłbym tego taki pewny. Są mniej rozrzutni a z pieniędzmi nie maja co robić. :wink:

Opublikowano

będę pierwszy :decayed:

Dzięki za kebuba

Adaś fajnie było Cię zobaczyć - nic się nie zmieniłeś :grin:

Opublikowano

thx kebabowcy :decayed:

Opublikowano

dzięki :hi: a teraz piwko i spać :whistling:

Opublikowano

właśnie pifffko...:slina::decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

no to pssyyt...:beer:

Opublikowano
właśnie pifffko...:slina::decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

no to pssyyt...:beer:

dzisiaj tak myśleliśmy.... Polko pięć, czy Polko fał ? :decayed:

Opublikowano

Pikantny kebab to jest to.:kox: Dziex za spota.:wink:

Opublikowano
właśnie pifffko...:slina::decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

no to pssyyt...:beer:

dzisiaj tak myśleliśmy.... Polko pięć, czy Polko fał ? :decayed:

Polko_V czyt. Polko lub Polkof...tak po prostu a tak napisane, bo ładniej wygląda...tak...zagranicznie:decayed::grin:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

cuźwa...dziś malowałem parkiet znajomej:facepalm: 40m2...narazie "bejcą" i jeszcze 3 razy bezbarwnym...ja tam w tym tygodniu na jakieś bani wyjdę:kox:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

akjam ...ten wykresik:slina:

Opublikowano

Polkopięć i c**j :decayed:

Kuna, a Ty ani be ani me, miałeś być w sobotę i palisz teraz janka :facepalm:

Adaś dzięki za kabel ino mi teraz powiedzcie jaki program do tego mam ściągnąć ?

Kebeb o jeden za dużo ale nie wiem czy ten mały czy duży :eusathink:

Opublikowano

Miszka wprawy wyższe :wink:

Grześ jeszcze mi to nie przyszło wiesz co - jak coś to jesteśmy w kontakcie może niech ten mróz będzie mniejszy :grin:

Opublikowano
Polkopięć i c**j :decayed:

Kuna, a Ty ani be ani me, miałeś być w sobotę i palisz teraz janka :facepalm:

Adaś dzięki za kabel ino mi teraz powiedzcie jaki program do tego mam ściągnąć ?

Kebeb o jeden za dużo ale nie wiem czy ten mały czy duży :eusathink:

:grin:

ja tam nigdy nie mam dość:decayed:

Opublikowano
będę pierwszy :decayed:

Dzięki za kebuba

Adaś fajnie było Cię zobaczyć - nic się nie zmieniłeś :grin:

wzajemnie :wink::naughty:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Polkopięć i c**j :decayed:

Kuna, a Ty ani be ani me, miałeś być w sobotę i palisz teraz janka :facepalm:

Adaś dzięki za kabel ino mi teraz powiedzcie jaki program do tego mam ściągnąć ?

Kebeb o jeden za dużo ale nie wiem czy ten mały czy duży :eusathink:

nie ma za co :wink:

Opublikowano

Addassko jaki ten program do tego kabla ?

Opublikowano
Miszka wprawy wyższe :wink:

Grześ jeszcze mi to nie przyszło wiesz co - jak coś to jesteśmy w kontakcie może niech ten mróz będzie mniejszy :grin:

:wink:
Opublikowano

jak do c**ja nazywa się ten program do VAG'owania ? vag com ? czy jak

Proszę mi podać dokładną nazwę z odnośnikiem skąd go ściągnę

Opublikowano

:polew: ależ żeś jest sflustrowany:grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Ty hormony Twojej się Tobie udzieliły:naughty::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.