Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehh...szkoda, że sport mnie nie interere:facepalm::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:
Opublikowano

stasiu jedziesz sam czy rodzinnie?

kurva co z tymi lancuchami...

Opublikowano

Ja nie mam łańcuchów na takie małe koła. :decayed:

Opublikowano
stasiu jedziesz sam czy rodzinnie?

kurva co z tymi lancuchami...

musisz yebnąć takimi dypnymi czerwonymi literami jak Miszka wczoraj:decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

ja Adaś mogę Ci kopalniany łańcuch fi26 przywieźć, ale jedno ogniwo waży 7kg:kox::grin: a na koło ze...10 musi być:grin:

Opublikowano
Ja nie mam łańcuchów na takie małe koła. :decayed:

wiem :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
no ja tez bym pojechal :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Pany ktory pozyczy mi lancuchy na moje 15-stki zimowe :decayed: potrzebuje w lutym od 14 lutego na 11 dni do Wloch :whistling:

ja chyba mam takie łańuchy, jak jeszcze jeździłem w zime na stalówkach :embarrassed: pożyczę Ci w pakiecie z łóżeczkiem :wink:

Coś jeszcze potrzebujesz? :decayed:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

Opublikowano
stasiu jedziesz sam czy rodzinnie?

kurva co z tymi lancuchami...

sam

wyrażaj się :thumbdown::decayed:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

Dziś trzeba im to przyznać. :decayed:
Opublikowano

dobra ja jutro tez jade zdzwonimy sie - SUPER z tymi lancuchami bo tam ostra zimaaaa Meteo e Webcam | We Love Abetone

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

mnie nie bedzie to tez to olej:decayed:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

czyli wysyłam do jarko PW:wink:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

ja nie jadę na Bukowinę bo wtedy mógłbym zostać klubowiczem

Opublikowano
:nabijasie::grin:
Opublikowano
ja nie jadę na Bukowinę bo wtedy mógłbym zostać klubowiczem
ja już byłem a nie jestem:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.