Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no co to jest warunek na klubowicza co najmniej 1 zlot zaliczony

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

czyli wysyłam do jarko PW:wink:

sam se wysle jak sie zdecyduje - mysle co by tu mozna dorezać zamiast wyjazdu :whistling:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

czyli wysyłam do jarko PW:wink:

sam se wysle jak sie zdecyduje - mysle co by tu mozna dorezać zamiast wyjazdu :whistling:

fc**j rzeczy bo taka BT na 3 dni na 2 osoby to 1k jak nic

Opublikowano

No nie wiem czy tak fc**j bo np. tylko lustra S4 składane, fotochrom, podgrzewane... :naughty::decayed: Nie licze już silniczków i innych potrzebnych do tego rzeczy. :wink:

Opublikowano
No nie wiem czy tak fc**j bo np. tylko lustra S4 składane, fotochrom, podgrzewane... :naughty::decayed: Nie licze już silniczków i innych potrzebnych do tego rzeczy. :wink:

a ja tam pierlolę to...liczy się zabawa a co:decayed: :drunk:

Opublikowano
:good::kox::banan:
Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

pajda, jeszcze 28 miejsc do Bukowiny :whistling: zapisać Cię jak ostatnio ? :naughty:

myślę nad tym :whistling:

czyli wysyłam do jarko PW:wink:

sam se wysle jak sie zdecyduje - mysle co by tu mozna dorezać zamiast wyjazdu :whistling:

okej :facepalm: rezacz :decayed:

Opublikowano
:good::kox::banan:

jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:

Opublikowano

Veni, vidi, vici... :decayed:

Opublikowano
Veni, vidi, vici... :decayed:
jakiś Ty wykształcony człowiek:decayed::grin:
Opublikowano
:good::kox::banan:

jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:

i nawet stałeś się innym człowiekiem Polkopięć :decayed:

Opublikowano
:good::kox::banan:

jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:

i nawet stałeś się innym człowiekiem Polkopięć :decayed:

:decayed:

no widzisz Miszkoosiemdwa:naughty:

Opublikowano
Veni, vidi, vici... :decayed:
jakiś Ty wykształcony człowiek:decayed::grin:

Eeeea tam... Google... :decayed:

:good::kox::banan:

jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:

i nawet stałeś się innym człowiekiem Polkopięć :decayed:

:decayed::decayed:

Opublikowano
:shock3: Juz 5:1 ale akcje... :kox: Takie mecze można oglądać. :palacz:

wkońcu kanonierzy :decayed:,no graja jak natchnieni :banan:

Ja właśnie odpaliłem powtórkę na C+ Gol, ale zdążyłem wynik poznać :decayed:

Opublikowano

dobra Pany...trza iść lygać :lazy: bo o 4.45 wstoć trza:facepalm:...jeszcze dwa razy i łikynt:decayed:

dobranoc:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja też spadam :hi:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Elo po nocce madafuckery... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.