Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

Ty Diman Ty :decayed:

nie ma takiej opcji ja się jebłem spać jak tylko wszedłem na chatę :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

że zaręczyli się?

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem :kwasny:

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

że zaręczyli się?

nie wiem :whistling: ale podobno Kędzior ostatnio spotkał bankiera na kopalni, a to znaczy, że będzie miał szczęście :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem :kwasny:

rozmawialem juz z moja na ten temat, i mowi ze korzystala z niego i upadl jej ale ucho bylo cale. na 90% jest pewna ze byl ok

jesli to rzeczywiscie ona to cie przeprasza i mowi ze odkupi ci kubeczek jesli bedziesz zainteresowany jakims :decayed:

PS. Stasiu ale z ciebie sprzedawczyk zawiodles mnie :facepalm:

:grin:

Opublikowano

nowa wersja

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem :kwasny:

rozmawialem juz z moja na ten temat, i mowi ze korzystala z niego i upadl jej ale ucho bylo cale. na 90% jest pewna ze byl ok

jesli to rzeczywiscie ona to cie przeprasza i mowi ze odkupi ci kubeczek jesli bedziesz zainteresowany jakims :decayed:

PS. Stasiu ale z ciebie sprzedawczyk zawiodles mnie :facepalm:

:grin:

przyjmuje przeprosiny kubka nie musisz mi odkupować :decayed:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

Opublikowano
siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

siemacie :hi:

ja wam dam się śmiać z biednego Dimana :evil::baseball:

Diman, wiem kto uszkodził twój kubek :whistling:

Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości

jeden osobnik płci żeńskiej:wink: ,

nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika :decayed:

no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem :kwasny:

rozmawialem juz z moja na ten temat, i mowi ze korzystala z niego i upadl jej ale ucho bylo cale. na 90% jest pewna ze byl ok

jesli to rzeczywiscie ona to cie przeprasza i mowi ze odkupi ci kubeczek jesli bedziesz zainteresowany jakims :decayed:

PS. Stasiu ale z ciebie sprzedawczyk zawiodles mnie :facepalm:

:grin:

przyjmuje przeprosiny kubka nie musisz mi odkupować :decayed:

nie ja tylko ona :decayed: ja jak cos to bede musial Wiktorowi odkupic soczki hehehe ale niemultiwitamine :decayed::wink:

Opublikowano

spoko wiktor zaopatrzył się już w nowe :naughty:

Opublikowano

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee
Opublikowano

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee

he ano może :grin:

Opublikowano

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee

też czułem w nocy jakby mnie ktoś od tyłu przygryzał :grin:

Opublikowano

Te od Ucha to wy się odpierd**lcie :decayed:

Opublikowano

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee

też czułem w nocy jakby mnie ktoś od tyłu przygryzał :grin:

moja mowi ze cie wpuscila do siebie pod koldre i na wlasnej piersi wychowala a ty jak zmija ja teraz wydales hehe ma na ciebie focha i odwoluje wasze jutrzejsze spotkanie :grin:

Opublikowano

P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony :whistling:

to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee

też czułem w nocy jakby mnie ktoś od tyłu przygryzał :grin:

moja mowi ze cie wpuscila do siebie pod koldre i na wlasnej piersi wychowala a ty jak zmija ja teraz wydales hehe ma na ciebie focha i odwoluje wasze jutrzejsze spotkanie :grin:

do jutra jej przejdzie :wink:

Opublikowano

Siema z wieczora :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.