Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie w tym roku,

narazie musze dopiesić moje B6 :decayed:, a potem sie zobaczy

ale bardziej się skłaniam do A4 B8 niz do A6 C6 :decayed:, nie chce zmieniac barw klubowych :naughty:

:decayed:
jakis przod ma taki niewiem troche dziwnie wyglada:decayed:
noi teraz miarka sie przebrala nawet ci ten nowy wykres niepomoze sp***dolic przedemna :grin::grin::grin:

Na pewno pomoże. Noszę go cały czas przy sobie. :naughty:

hehe w ramke oprawione?:decayed:
No a jak. :naughty:

Spiżdżam... Si ja. :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie w tym roku,

narazie musze dopiesić moje B6 :decayed:, a potem sie zobaczy

ale bardziej się skłaniam do A4 B8 niz do A6 C6 :decayed:, nie chce zmieniac barw klubowych :naughty:

dam Ci Ale na kilka przejazdów.... A4 jest dla niej za mała :wink:

nie przesadzaj!!!

ludzie w clio i seicento dzieci wożą i na wakacje jeżdżą a tobie a4 jest małe

B8 juz jest nieco wieksze, a ile ty te dziecko wozisz ?

kup se a8 albo caravele, nie autobus najlepiej

niech jeżdzą, niektórzy śmigają na kole i nie narzekają....

Opublikowano

nie w tym roku,

narazie musze dopiesić moje B6 :decayed:, a potem sie zobaczy

ale bardziej się skłaniam do A4 B8 niz do A6 C6 :decayed:, nie chce zmieniac barw klubowych :naughty:

dam Ci Ale na kilka przejazdów.... A4 jest dla niej za mała :wink:

nie przesadzaj!!!

ludzie w clio i seicento dzieci wożą i na wakacje jeżdżą a tobie a4 jest małe

B8 juz jest nieco wieksze, a ile ty te dziecko wozisz ?

kup se a8 albo caravele, nie autobus najlepiej

jesli chce sie jechac komfortowo to stasiek ma jak najbardziej racje,

ale kiedys sie jezdzilo maluchem w 4 osoby z pelnym pakunkiem i tez ludzie zyli :wink:

Opublikowano

nie w tym roku,

narazie musze dopiesić moje B6 :decayed:, a potem sie zobaczy

ale bardziej się skłaniam do A4 B8 niz do A6 C6 :decayed:, nie chce zmieniac barw klubowych :naughty:

dam Ci Ale na kilka przejazdów.... A4 jest dla niej za mała :wink:

nie przesadzaj!!!

ludzie w clio i seicento dzieci wożą i na wakacje jeżdżą a tobie a4 jest małe

B8 juz jest nieco wieksze, a ile ty te dziecko wozisz ?

kup se a8 albo caravele, nie autobus najlepiej

nie popadaj w skrajności, porównujesz seicento do A8...

Jeżlei wkładam dziecko do fotelika, który jest za mną i Ala żeby wyprostować nogi- kopie mi w mój fotel- to coś jest nie tak.... a nie będę przecież siedział z nosem przy szybie :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Stan ta srebrna :kox:

Opublikowano
:hi:

Stan ta srebrna :kox:

też mi się podoba, ma dwa minusy - dekory drewno i TIP :kwasny::wink: - przez to jej nie biore :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Stan ta srebrna :kox:

też mi się podoba, ma dwa minusy - dekory drewno i TIP :kwasny::wink: - przez to jej nie biore :grin:

Musi być wszystko na TAK to wtedy sie zdecydujesz. :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Stan ta srebrna :kox:

też mi się podoba, ma dwa minusy - dekory drewno i TIP :kwasny::wink: - przez to jej nie biore :grin:

i ma taki jakis dziwny przod :grin:

Opublikowano
:hi:

Stan ta srebrna :kox:

też mi się podoba, ma dwa minusy - dekory drewno i TIP :kwasny::wink: - przez to jej nie biore :grin:

i ma taki jakis dziwny przod :grin:

:decayed::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.