Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kto ma konto w PEKAO SA ?????????????

Pisałęch Ci ciulu jeden MIRON :facepalm:

Też mu to pisałem. :grin:

wiem ale Miron bierze prowizje 30% od przelanej kasy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

pozatym juz znalazlem kumpel ma tam konto

to po h*j pytasz gorolu j**any :facepalm::grin:

Opublikowano
kto ma konto w PEKAO SA ?????????????

Pisałęch Ci ciulu jeden MIRON :facepalm:

Też mu to pisałem. :grin:

wiem ale Miron bierze prowizje 30% od przelanej kasy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

pozatym juz znalazlem kumpel ma tam konto

przecież mówiłem Ci, że nie mam :whistling::decayed:

Opublikowano
kto ma konto w PEKAO SA ?????????????

Pisałęch Ci ciulu jeden MIRON :facepalm:

Też mu to pisałem. :grin:

wiem ale Miron bierze prowizje 30% od przelanej kasy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

pozatym juz znalazlem kumpel ma tam konto

to po h*j pytasz gorolu j**any :facepalm::grin:

a zeby ci podniesc cisnienie hanysie

Opublikowano

Jeeee... Zaczęło się! :kox:

Opublikowano

zrobię foty ale teraz ani aparatu nie chce mi się wyciągać ani spinek

btw w pakiecie mam jeszcze, długopis ori Audi i kilka innych gadżetów :kox:

Opublikowano
kto ma konto w PEKAO SA ?????????????

Pisałęch Ci ciulu jeden MIRON :facepalm:

Też mu to pisałem. :grin:

wiem ale Miron bierze prowizje 30% od przelanej kasy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

pozatym juz znalazlem kumpel ma tam konto

przecież mówiłem Ci, że nie mam :whistling::decayed:

przeciez napisalem ze kumpel a nie znajoma twarz z forum hehe :grin::grin::grin:

Opublikowano

moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:

Opublikowano
moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:
:naughty:

:kox:

Opublikowano
moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:

czyli będzie :sex:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Zimowy płyn do spryskiwaczy Audi (2971653050) - motoAllegro :polew::polew: ta cena.....kogoś nieźle poyebało :doh:

Opublikowano

Co się dziwisz... :cool:

Doskonale czyści szyby w niskich temperaturach. Nie

pozostawia smug i zacieków. Nie niszczy lakieru, plastiku i gum, w tym piór

wycieraczek. Nie zamarza w dyszach spryskiwacza. Jest przyjazny dla

środowiska.Pojemność 3l.

:nabijasie::polew:

Opublikowano
moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:
obwachaj ja dokladnie :grin:
Opublikowano
:grin:
Opublikowano

jakie wraca jakie wraca pewnie po gitare przyszla hehehe :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

u mnie litr koncentratu na -70 kosztuje ok 15zł i nie śmierdzi jak niektóre siki :wink: moim zdaniem cena spoko :naughty:

Opublikowano
jakie wraca jakie wraca pewnie po gitare przyszla hehehe :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

to Ci gorolku wyszło :grin::decayed:

Opublikowano
moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:
Coś się kontrol przedłuża... :whistling::naughty:
Opublikowano
moja wraca zaraz jej zrobię control na wejściu :kox:
Coś się kontrol przedłuża... :whistling::naughty:

:naughty:

wziął ją na osobistą :kox:

Opublikowano

I like it! :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.