Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co tam z popołudnia :hi:

ja idę chlać na zabawę:decayed::drunk:

szczęściarz :decayed:

nie zazdrość ,a też będzie Ci dane :grin:

a nóż widelec wujek Kędzior wpadnie z niezapowiedzianą wizytą :naughty::kox::decayed:

nie zanosi się :wink:

co sie k**wa niezanosi co sie nie zanosi, otwieraj drzwi niepierdol hehehehe :grin::grin::grin::grin:

nie ma mnie w domu :grin:

klucz pod wycieraczka jak zawsze?:grin:

o tym, to nie wiedziałem :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co tam z popołudnia :hi:

ja idę chlać na zabawę:decayed::drunk:

szczęściarz :decayed:

nie zazdrość ,a też będzie Ci dane :grin:

a nóż widelec wujek Kędzior wpadnie z niezapowiedzianą wizytą :naughty::kox::decayed:

nie zanosi się :wink:

co sie k**wa niezanosi co sie nie zanosi, otwieraj drzwi niepierdol hehehehe :grin::grin::grin::grin:

nie ma mnie w domu :grin:

klucz pod wycieraczka jak zawsze?:grin:

o tym, to nie wiedziałem :whistling:

fak :facepalm: obiecalem Basce ze tego niewygadam

Opublikowano

Kedzior, nie mówiłeś, że masz nową tapetę w pokoju :polew:

Opublikowano
Kedzior, nie mówiłeś, że masz nową tapetę w pokoju :polew:

niewiedzialem ze az tak mnie wyszczupli ten kostium hehe :grin:

widze ze nuta dalej cie trzyma hehe idz kupic ori plytke :P

Opublikowano
Kedzior, nie mówiłeś, że masz nową tapetę w pokoju :polew:

:polew:
Opublikowano
Kedzior, nie mówiłeś, że masz nową tapetę w pokoju :polew:

:polew:

te kocie ruchy :yeah:

Opublikowano
Kedzior, nie mówiłeś, że masz nową tapetę w pokoju :polew:

:polew:

te kocie ruchy :yeah:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

A4B6 zakup kontrolowany rajt fakin nał :decayed:

i ci ludzie :grin:

Opublikowano
A4B6 zakup kontrolowany rajt fakin nał :decayed:

i ci ludzie :grin:

ciasne wnetrze hehhe
Opublikowano
A4B6 zakup kontrolowany rajt fakin nał :decayed:

i ci ludzie :grin:

ciasne wnetrze hehhe

Stasiek 2 :grin:

a kolo chyba z za Buga z leksza :decayed:

Opublikowano
A4B6 zakup kontrolowany rajt fakin nał :decayed:

i ci ludzie :grin:

ciasne wnetrze hehhe

Stasiek 2 :grin:

a kolo chyba z za Buga z leksza :decayed:

widziałem to :decayed:

Opublikowano

niektóra benzyna nie ma przyspieszenia jak Audi :grin:

Opublikowano

panowie pilna sprawa kto ma konto w PEKAO SA ????

Opublikowano
panowie pilna sprawa kto ma konto w PEKAO SA ????

nie mam a co trzeba

Opublikowano

musialbym dzisiaj przelac kase zeby na jutro doszla, ale to jeszcze nic pewnego

Opublikowano
musialbym dzisiaj przelac kase zeby na jutro doszla, ale to jeszcze nic pewnego

cały Kędzior :grin:

Opublikowano
musialbym dzisiaj przelac kase zeby na jutro doszla, ale to jeszcze nic pewnego

cały Kędzior :grin:

no co wole juz wczesniej zapytac niz pozniej ganiac hehehehe
Opublikowano
musialbym dzisiaj przelac kase zeby na jutro doszla, ale to jeszcze nic pewnego

cały Kędzior :grin:

no co wole juz wczesniej zapytac niz pozniej ganiac hehehehe

Miron ma w Pekao SA

Opublikowano

nie no po co wojne od razu :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: :grin::grin::grin: co za koles niezle se go baba wychowala :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Pije się tu co? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.