Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

ale 5dych zarobione :grin::grin::grin: i diagnoza postawiona

Opublikowano
Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 2.7 T quattro** 70.000KM, Benzin, :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

szkoda ze w tipie :kwasny:

weź automata, a nie będziesz chciał manuala :decayed:

Opublikowano
stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:
Na pewno od Vaga. :grin::naughty:
Opublikowano

psyt tychy

Opublikowano

kirusy :whistling:

Opublikowano
Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 2.7 T quattro** 70.000KM, Benzin, :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

szkoda ze w tipie :kwasny:

weź automata, a nie będziesz chciał manuala :decayed:

brać !!!

Opublikowano
Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 2.7 T quattro** 70.000KM, Benzin, :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

szkoda ze w tipie :kwasny:

weź automata, a nie będziesz chciał manuala :decayed:

brać !!!

dokładnie dziś śmigałem po Wa-wie i poezja, fajka i wyjebane zero wachlowania :kox:

Opublikowano
stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

ale 5dych zarobione :grin::grin::grin: i diagnoza postawiona

u mnie nie ma gdybania, czy to czy tamto - jest 100% pewności, że turbo :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

już mu tydz temu gadałem, że to turbo :whistling:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 2.7 T quattro** 70.000KM, Benzin, :whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

szkoda ze w tipie :kwasny:

weź automata, a nie będziesz chciał manuala :decayed:

jeżdżę trochę automatami na jazdy próbne, to mi wystarczy :wink:

Opublikowano

jeżdżę trochę automatami na jazdy próbne, to mi wystarczy :wink:

mnie wk***ia tylko jedno, że nie czuć aż tak tego przyspieszenia :grin:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

jedynie coś pyrka na kikdałnie :grin:

Opublikowano
stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

ale 5dych zarobione :grin::grin::grin: i diagnoza postawiona

u mnie nie ma gdybania, czy to czy tamto - jest 100% pewności, że turbo :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

stanley słyszałem że fajnie zvagowałeś kolege z forum i mu turbo poszło :oklasky::polew::polew::polew::facepalm:

już mu tydz temu gadałem, że to turbo :whistling:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

chłopak ledwo do domu dojechał, musiał po drodze olej dolewać :facepalm: po waszych logach dynamicznych :polew:

turbo rozjebane w drobny mak :facepalm:

Opublikowano

aleś Pajda zacytował :grin:

Opublikowano
:grin::decayed:
Opublikowano

nie ma się co dziwić, jak olej poszedł z dymem...

a chciałem mu juz dać awaryjnie 0,5l oleju w kato....

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

fajna ta A6, rok temu nowy silnik+ turbiny+ cewki zapłonowe - ASO + dostajesz pisemną gwarancję, że samochód jest bezwypadkowy :naughty:

Opublikowano

w rok nastukał 70dych na tym nowym, pewnie nie mogł sie nacieszyc nowym motorem i smigał po autobahnach :wink:

Opublikowano

jakis przod ma taki niewiem troche dziwnie wyglada

Opublikowano
w rok nastukał 70dych na tym nowym, pewnie nie mogł sie nacieszyc nowym motorem i smigał po autobahnach :wink:

to dużo ? no w sumie nie wiem bo jak ja pracuję to robię min 50k rocznie po PL :decayed:

Opublikowano

W DE takie wyniki roczne to nic nadzwyczajnego. Po za tym wolałbym wóz z DE gdzie ma nalatane 70tkm niż 40tkm z PL. :wink4:

Opublikowano
w rok nastukał 70dych na tym nowym, pewnie nie mogł sie nacieszyc nowym motorem i smigał po autobahnach :wink:

to dużo ? no w sumie nie wiem bo jak ja pracuję to robię min 50k rocznie po PL :decayed:

wychodzi 212km/dzień a w DE to nic specjalnego

Opublikowano
:whistling::naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.