Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I like it! :kox:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty::whistling:
Opublikowano
kto ma konto w PEKAO SA ?????????????

P.S. Krolu menda dziś leciał na mecz do Barcelony! Sqrwiel! :naughty:

dobrze, że ine na MU- boby miał wpierdl, a Barca to mi wisi :wink: .... chociaż pewnie fajna atrakcja :naughty:

Opublikowano

Atrakcja fchooj i mu zazdroszcze bo byłem już na Barcie i za***iście... :kox: A na MU też bym jechał z ciekawości. :decayed::wink4:

Opublikowano

nie wzbudziła większych podejrzeń - puściłem ją spać :naughty:

Opublikowano

Jaka grzeczna! :naughty:

Opublikowano
nie wzbudziła większych podejrzeń - puściłem ją spać :naughty:

toś ją musiał dogłębnie zbadać :whistling:

Opublikowano
:brawo::decayed:
Opublikowano

panowie jestem z mikołowa

pacjent to B7

potrzebuje zalaczyć gorny licznik tak co by radio pokazywało

no i swiatla skandynawsko dzienne

mam skore z grzaniem i foto scieme lusterko

ogarania to ktoś na spocie ??

albo gdzie jechać bo u mnie na wsi to nie trafiłem jeszcze na takiego co to umi

Opublikowano
panowie jestem z mikołowa

pacjent to B7

potrzebuje zalaczyć gorny licznik tak co by radio pokazywało

no i swiatla skandynawsko dzienne

mam skore z grzaniem i foto scieme lusterko

ogarania to ktoś na spocie ??

albo gdzie jechać bo u mnie na wsi to nie trafiłem jeszcze na takiego co to umi

ładnie się przywitałeś :whistling: u nas nikt tego nie ogarnia :naughty:

Opublikowano
panowie jestem z mikołowa

pacjent to B7

potrzebuje zalaczyć gorny licznik tak co by radio pokazywało

no i swiatla skandynawsko dzienne

mam skore z grzaniem i foto scieme lusterko

ogarania to ktoś na spocie ??

albo gdzie jechać bo u mnie na wsi to nie trafiłem jeszcze na takiego co to umi

chyba niewierzysz w to ze po pierwszym poscie ktos od razu chetnie wyskoczy zeby obcemu takie cos zrobic? hehehe

Opublikowano

Już tak późno?! :shock3::decayed:

Opublikowano

a czemu nie ja pomogę przyjedź na spota we wtorek :wink:

Opublikowano

bugi23, non stop obserwujesz, ale się nie wypowidasz... za chwilę pomyślę, że moja druga żona założyła tutaj swoje drugie konto.....:whistling:

Opublikowano
a czemu nie ja pomogę przyjedź na spota we wtorek :wink:
I weż 300plnów... :wink4: O 19ej pod SCC. :naughty:
bugi23, non stop obserwujesz, ale się nie wypowidasz... za chwilę pomyślę, że moja druga żona założyła tutaj swoje drugie konto.....:whistling:
Hm... :grin:
Opublikowano
panowie jestem z mikołowa

pacjent to B7

potrzebuje zalaczyć gorny licznik tak co by radio pokazywało

no i swiatla skandynawsko dzienne

mam skore z grzaniem i foto scieme lusterko

ogarania to ktoś na spocie ??

albo gdzie jechać bo u mnie na wsi to nie trafiłem jeszcze na takiego co to umi

Salceson wpadaj na Silesie ogarne Ci to w 5 min :wink:

Opublikowano
panowie jestem z mikołowa

pacjent to B7

potrzebuje zalaczyć gorny licznik tak co by radio pokazywało

no i swiatla skandynawsko dzienne

mam skore z grzaniem i foto scieme lusterko

ogarania to ktoś na spocie ??

albo gdzie jechać bo u mnie na wsi to nie trafiłem jeszcze na takiego co to umi

Salceson wpadaj na Silesie ogarne Ci to w 5 min :wink:

kupil b6 i juz ogarnia takie rzeczy hehe a mowil ze nie reza:decayed:

Opublikowano

Dobra Kędzior nie strasz już. Miszka ogarnie :good::wink4:

Opublikowano

a co k**wa dziś chciałem zdemontować wg opisu tapicerkę klapy bagażnika ale chyba już ktoś tam przede mną był połowa plastików uj***na :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

przecież wiecie chłopaki że jestem pomocny :decayed:

Opublikowano

Od kogo Ty kupiłeś ten wóz!? :facepalm::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.