Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żonka mnie uświadomiła ile poszło...5x0.5 i 1x0.7 na 4:facepalm: chyba...wracam do formy:guma:

chlor :facepalm::decayed:

:decayed: i niech mnie teraz jakaś choroba spróbuje chwycić:grin:

raczej nie :decayed:

jedno jestem pewien, że już tak nie kaszle:banan:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Żonka mnie uświadomiła ile poszło...5x0.5 i 1x0.7 na 4:facepalm: chyba...wracam do formy:guma:

chlor :facepalm::decayed:

:decayed: i niech mnie teraz jakaś choroba spróbuje chwycić:grin:

Powiem Ci że sporo tego wypiliście :decayed: Możesz za rok z nami jechać na narty:kox:

tylko, że ja nie umie jeździć na nartach :bag:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żonka mnie uświadomiła ile poszło...5x0.5 i 1x0.7 na 4:facepalm: chyba...wracam do formy:guma:

chlor :facepalm::decayed:

:decayed: i niech mnie teraz jakaś choroba spróbuje chwycić:grin:

raczej nie :decayed:

jedno jestem pewien, że już tak nie kaszle:banan:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Żonka mnie uświadomiła ile poszło...5x0.5 i 1x0.7 na 4:facepalm: chyba...wracam do formy:guma:

chlor :facepalm::decayed:

:decayed: i niech mnie teraz jakaś choroba spróbuje chwycić:grin:

Powiem Ci że sporo tego wypiliście :decayed: Możesz za rok z nami jechać na narty:kox:

tylko, że ja nie umie jeździć na nartach :bag:

Spoko, będziesz jeździł wyciągami, ewentualnie przygotujesz obiad:wink:

Opublikowano

a tu napierdzielam z ciupagą i...flacha moja za ten taniec:decayed:

P1260066.jpg

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Spoko, będziesz jeździł wyciągami, ewentualnie przygotujesz obiad:wink:

tylko ciekawe z czego byście potem :sick3: z gorzoły czy żarcia:grin:

Opublikowano

lew parkietu :grin:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

ide sie położyć - dobranoc

Opublikowano
lew parkietu :grin:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

ide sie położyć - dobranoc

:grin: no nie dupej, że idziesz spać ja zara będę se piffkował zapewne tylko :kawa: dopiję:decayed:

Opublikowano
lew parkietu :grin:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

ide sie położyć - dobranoc

nie lepiej jakąś piane wypić

Opublikowano
lew parkietu :grin:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

ide sie położyć - dobranoc

nie lepiej jakąś piane wypić

dokładnie
Opublikowano
a tu napierdzielam z ciupagą i...flacha moja za ten taniec:decayed:

http://s8.postimage.org/65ahqmfhd/P1260066.jpg

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Spoko, będziesz jeździł wyciągami, ewentualnie przygotujesz obiad:wink:

tylko ciekawe z czego byście potem :sick3: z gorzoły czy żarcia:grin:

Fajne masz te kierpce. :kox:

Opublikowano

manetka pod Fisoka zamontowana teraz tylko kodowanie i będzie miodzio :decayed:

Opublikowano
a tu napierdzielam z ciupagą i...flacha moja za ten taniec:decayed:

http://s8.postimage.org/65ahqmfhd/P1260066.jpg

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Spoko, będziesz jeździł wyciągami, ewentualnie przygotujesz obiad:wink:

tylko ciekawe z czego byście potem :sick3: z gorzoły czy żarcia:grin:

Fajne masz te kierpce. :kox:

wiem mnie też się podobają:kox: i wycurviście wygodne :wink:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

manetka pod Fisoka zamontowana teraz tylko kodowanie i będzie miodzio :decayed:

jak dobrze, że w bypiyńc nie trza nic kodować:facepalm::kox:

Opublikowano

jak dobrze, że w bypiyńc nie trza nic kodować:facepalm::kox:

taa ale jak nie masz fisa i chcesz go mieć to jest dopiero gimnastyka :whistling:

Opublikowano

jak dobrze, że w bypiyńc nie trza nic kodować:facepalm::kox:

taa ale jak nie masz fisa i chcesz go mieć to jest dopiero gimnastyka :whistling:

nie miałem fisa i mam i wporzo:decayed:
Opublikowano

jak dobrze, że w bypiyńc nie trza nic kodować:facepalm::kox:

taa ale jak nie masz fisa i chcesz go mieć to jest dopiero gimnastyka :whistling:

nie miałem fisa i mam i wporzo:decayed:

kiedyś chciałem to rezać w B5 ale jak przeczytałem ten wątek: Efekt wymiany coś tam coś tam FIS to odpuściłem

Opublikowano
manetka pod Fisoka zamontowana teraz tylko kodowanie i będzie miodzio :decayed:

:gicior:

Opublikowano

miszka idzie z modami jak burza :whistling:

Opublikowano

łe co to za mody :decayed:

Opublikowano
łe co to za mody :decayed:

jak co?

to sa mody do serii :naughty::facepalm:

potem bedziesz rezał ponad serie :wink:

Opublikowano
łe co to za mody :decayed:

idź w moc :decayed:

Opublikowano

zdrowie :decayed:

Opublikowano

:decayed:....daj spokój potem będzie nas objeżdżał multikiem :wink:.....już taki jeden jest w okolicy :kwasny:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.