Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

Opublikowano
Jutro może się do was wybiorę na "kebabospota" :decayed: I będzie mi któryś musiał zobaczyć kabel, bo sprawdzałem w 2 audiczkach i pokazuje że laptop łączy się z kablem, ale z autem już nie :eusathink:

No wreszcie mógłbyś się wybrać bo obiecujesz i obiecujesz... :cool:

Opublikowano

Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:

Opublikowano

salceson mógłby wpaść :naughty:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:
salceson mógłby wpaść :naughty:

Może wpadnie? :naughty:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

Nie jest źle od seri się zaczyna :kox:

Mitshi Jutro 18:20 widzimy się na Bn i jedziemy na Kato :naughty:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

W sumie to żadnego, ale muszę coś zacząć rezać. :decayed:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

Nie jest źle od seri się zaczyna :kox:

Mitsh Jutro 18:20 widzimy się na Bn i jedziemy na Kato :naughty:

No i w końcu jakieś konkretne info. :good:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

moge wziaść kompa tylko musisz kminić kodowanie :decayed:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

moge wziaść kompa tylko musisz kminić kodowanie :decayed:

to weź tylko żebym kabla nie zapomniał :wink:

Opublikowano

Ja wezmę lapka i kabel na jutro, jak mi ktoś ogarnie, dlaczego łączy się z komputerem, a z autem nie chce... :kwasny:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

moge wziaść kompa tylko musisz kminić kodowanie :decayed:

to weź tylko żebym kabla nie zapomniał :wink:

ja mam kabel :decayed:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

No właśnie? :cool:
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

Nie jest źle od seri się zaczyna :kox:

Mitshi Jutro 18:20 widzimy się na Bn i jedziemy na Kato :naughty:

Nie za wcześnie? Ja też się z Wami ustawię bo raczej powinienem jutro być. Gdyby się coś zmieniło to dam znać i pojedziecie sami. :wink4: Stacja BP przy realu, 18:45 pasi? :guma:
Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

będę w Kato jutro od rana zadzwonię koło południa do Ciebie :wink:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

będę w Kato jutro od rana zadzwonię koło południa do Ciebie :wink:

po 11 mozesz juz dzwonic bo bede po nocce to wczesniej bede spac :whistling:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

będę w Kato jutro od rana zadzwonię koło południa do Ciebie :wink:

po 11 mozesz juz dzwonic bo bede po nocce to wczesniej bede spac :whistling:

obudzę Cię o 7 :grin:

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

będę w Kato jutro od rana zadzwonię koło południa do Ciebie :wink:

po 11 mozesz juz dzwonic bo bede po nocce to wczesniej bede spac :whistling:

obudzę Cię o 7 :grin:

nie obudzisz :decayed: w niektorych telefonach jest opcja vibracji :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.