Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co do gwintu to nie wiem jak się jezdzi, ale nie wchodził bym w gwint no i tak masz nisko :decayed:, ja jak miałem pierwsze zawieszenie to urwałem w zime hokey z przodu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
Jak będą na garażu to wrzucę fotki. :wink4: ALbo jak będa już na aucie.. :naughty: Co do gwintu to się zastanawiam... Jest już nisko i komfortowo a na gwincie jednak komfort byłby nieco mniejszy a obniżenie nie wiele większe więc póki co to są tylko myśłi... :decayed:

weź nie pier**l ino pokasz wzór !

http://i.obrazky.pl/alufelga-mis-OBRAZKY.PL.jpg

:decayed:

:shock3::shock3: pikne

Opublikowano
Jak będą na garażu to wrzucę fotki. :wink4: ALbo jak będa już na aucie.. :naughty: Co do gwintu to się zastanawiam... Jest już nisko i komfortowo a na gwincie jednak komfort byłby nieco mniejszy a obniżenie nie wiele większe więc póki co to są tylko myśłi... :decayed:

DOBREJ jakości gwint jest bardziej komfortowy od samych sprężyn obniżających :wink:

Opublikowano
Jak będą na garażu to wrzucę fotki. :wink4: ALbo jak będa już na aucie.. :naughty: Co do gwintu to się zastanawiam... Jest już nisko i komfortowo a na gwincie jednak komfort byłby nieco mniejszy a obniżenie nie wiele większe więc póki co to są tylko myśłi... :decayed:

weź nie pier**l ino pokasz wzór !

http://i.obrazky.pl/alufelga-mis-OBRAZKY.PL.jpg

:decayed:

qr** Stan Ty to wszystko musisz spier... :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

:grin::grin:

Już niech przechodzi ta zima

Opublikowano

akjam pokaż te fele!!! bo nie wytrzymie

Opublikowano
akjam pokaż te fele!!! bo nie wytrzymie

coś nie trzymiesz ciśnienia :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano

kuźwa ale wszystko trzymasz w tajemnicy :facepalm:

Opublikowano
Jak będą na garażu to wrzucę fotki. :wink4: ALbo jak będa już na aucie.. :naughty: Co do gwintu to się zastanawiam... Jest już nisko i komfortowo a na gwincie jednak komfort byłby nieco mniejszy a obniżenie nie wiele większe więc póki co to są tylko myśłi... :decayed:

DOBREJ jakości gwint jest bardziej komfortowy od samych sprężyn obniżających :wink:

Nie Pucek, gadają głupoty bo nie jeździli :wink:

Opublikowano
kuźwa ale wszystko trzymasz w tajemnicy :facepalm:
:banan::decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miszka u ciebie na osiedlu niezłe zjeby mieszkają

jadę tu se ja na basen a tu gościu w kiecce popierda.a normalnie mi jaja zmarzły

:polew:

Opublikowano
Miszka u ciebie na osiedlu niezłe zjeby mieszkają

jadę tu se ja na basen a tu gościu w kiecce popierda.a normalnie mi jaja zmarzły

:polew:

hehe kolenda :decayed:

Opublikowano

nie

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

url.jpg

Opublikowano

No to jak nie kolęda to ..................:polew:

Opublikowano

kurde ale tu cisza dziś

Opublikowano

mów co chcesz ale i tak się coś dzieje.......w każdej okolicznej wsi spoty ,a na kato to przynajmniej jakieś gadki :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.