Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema :hi:

mam sprawe:decayed: jutro na kebabospoto pogaduchach będę na pewno:wink: ale potrzeba mi laptopa i kabelek, pokazała mi sie kontrolka:facepalm: z air baga i razi mnie po slipiach i trzeba mi ja :baseball:

prosił bym aby ktoś wziął - Dziękuje :hi:

podpinam się pod tą prośbę - muszę zrobić kodowanie manetki

:hi::hi:

mam dla Ciebie plytke :naughty:

NIE KŁAM PINOKIO :klamie:

:glupek2:daj mi znaka czy na jutro Ci podciepnac ta plytka bo specjanie z nia bym jechal bo mam jutro nocke... jak co ustawimy sie w trakcie dnia :glupek2:

będę w Kato jutro od rana zadzwonię koło południa do Ciebie :wink:

po 11 mozesz juz dzwonic bo bede po nocce to wczesniej bede spac :whistling:

obudzę Cię o 7 :grin:

nie obudzisz :decayed: w niektorych telefonach jest opcja vibracji :wink:

osobiście Czaruś osobiście :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

No właśnie? :cool:
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

Nie jest źle od seri się zaczyna :kox:

Mitshi Jutro 18:20 widzimy się na Bn i jedziemy na Kato :naughty:

Nie za wcześnie? Ja też się z Wami ustawię bo raczej powinienem jutro być. Gdyby się coś zmieniło to dam znać i pojedziecie sami. :wink4: Stacja BP przy realu, 18:45 pasi? :guma:

Pasuje. :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt :naughty:

Opublikowano
psyt :naughty:

wylyź...:facepalm:!! jo na 23 do roboty:bag:

Opublikowano

pssssssyt mineralka :sesese:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Stan weź przetwornica :wink:

Opublikowano

ida lonty se do bojklika ciepnyć:wink:

Miszka co Ty tak z tymi mineralkami:whistling::naughty:

Opublikowano
ida lonty se do bojklika ciepnyć:wink:

Miszka co Ty tak z tymi mineralkami:whistling::naughty:

postanowienie noworoczne - nie walić wódy w tygodniu anie z d*py okazji :wink:

na razie się trzymam :decayed:

Opublikowano
pssssssyt mineralka :sesese:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Stan weź przetwornica :wink:

ok

Opublikowano
ida lonty se do bojklika ciepnyć:wink:

Miszka co Ty tak z tymi mineralkami:whistling::naughty:

postanowienie noworoczne - nie walić wódy w tygodniu anie z d*py okazji :wink:

na razie się trzymam :decayed:

:shock3: no to ładnie:wink:

Opublikowano

muszę oszczędzać bo nie wiadomo kiedy multi padnie :grin:

Opublikowano
muszę oszczędzać bo nie wiadomo kiedy multi padnie :grin:
:polew: no nic Panowie...zbieram się do roboty:wink:, ogólnie niby ściana nie jest zła...tylko te 4km dreptania w jedną stronę:facepalm:
Opublikowano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to psyt tychy :decayed: pod sen

Opublikowano
muszę oszczędzać bo nie wiadomo kiedy multi padnie :grin:
:polew: no nic Panowie...zbieram się do roboty:wink:, ogólnie niby ściana nie jest zła...tylko te 4km dreptania w jedną stronę:facepalm:

to ja jadę do Twojej :grin:

Opublikowano
Opublikowano

Siema z wieczora. :wink4:

Opublikowano
Siema z wieczora. :wink4:

:hi:

Opublikowano

Tu zaś bronxy. :naughty: Ja nie pamiętam kiedy ostatnio brona waliłem na chacie. Jakoś wogóle za pifffkiem nie przepadam... :no: Oczywiście raz na jakiś czas się napiję. :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.