Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tu zaś bronxy. :naughty: Ja nie pamiętam kiedy ostatnio brona waliłem na chacie. Jakoś wogóle za pifffkiem nie przepadam... :no: Oczywiście raz na jakiś czas się napiję. :whistling:

jeden woli tory, drugi worki z cementem :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Wszyscy chyba na technicznym siedzą. :naughty::decayed:

Opublikowano

troszku :decayed: + Top Gear :decayed:

Opublikowano

no raczej....

ja oglądam top gear, szkoda, że to takie stare powtórki :doh:

Opublikowano
troszku :decayed: + Top Gear :decayed:
Czego tam szukasz? :decayed:
no raczej....

ja oglądam top gear, szkoda, że to takie stare powtórki :doh:

No właśnie - pierwszy sezon chyba. :decayed:
Opublikowano
troszku :decayed: + Top Gear :decayed:
Czego tam szukasz? :decayed:
no raczej....

ja oglądam top gear, szkoda, że to takie stare powtórki :doh:

No właśnie - pierwszy sezon chyba. :decayed:

jak obchodzić się z multitronikiem :decayed:

Opublikowano

Albo tip bo chyba jeszcze nie wie co tam jest. :naughty:

Opublikowano
Albo tip bo chyba jeszcze nie wie co tam jest. :naughty:

multi :kox:

a tak odwiedzam każdy dział po kolei :decayed:

Opublikowano
:decayed: Szukasz jakiejś wizji do rezanka...? :naughty:
Opublikowano
:decayed: Szukasz jakiejś wizji do rezanka...? :naughty:

nie, szuka TOP3 laski :grin:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Elo ... pyrsk Żywiec

Opublikowano
:decayed: Szukasz jakiejś wizji do rezanka...? :naughty:

na razie póki co same mody niskobudżetowe :decayed:

Opublikowano
:decayed: Szukasz jakiejś wizji do rezanka...? :naughty:

na razie póki co same mody niskobudżetowe :decayed:

na razie... :decayed:

:grin:

Opublikowano

lecę :hi:

Opublikowano

Też się zbieram. Filmik jakiś jeszcze... :hi:

Opublikowano

też zawijam :hi:

Opublikowano
Wanted'a15 namawiam żeby też jechał, ale stawia opory :decayed:
:baseball::decayed:

Zobaczymy jutro, napiszę jak będę się wybierał. :decayed:

Ale gdzie moje gołe A4 przy waszych... :disgust::decayed:

jakie to ma znaczenie ?

no.....to będzie Was dwóch :grin::decayed::wink:

---------- Post dopisany at 04:25 ---------- Poprzedni post napisany at 04:25 ----------

:decayed: Szukasz jakiejś wizji do rezanka...? :naughty:

nie, szuka TOP3 laski :grin:

coś cisza ostatnio ,usunęli ,czy jak?? :mysli::whistling:

---------- Post dopisany at 04:25 ---------- Poprzedni post napisany at 04:25 ----------

Tu zaś bronxy. :naughty: Ja nie pamiętam kiedy ostatnio brona waliłem na chacie. Jakoś wogóle za pifffkiem nie przepadam... :no: Oczywiście raz na jakiś czas się napiję. :whistling:

jeden woli tory, drugi worki z cementem :grin:

że co ????? kurfa nie zakminiłem tego porównania :facepalm::whistling::doh::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.