Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

thx kebabożercy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

Opublikowano
Dzięki wszystkim za Spota :decayed:

Pajda dzięki za poduchę i całą resztę

Miszka dzięki za próbe:hi:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

akjam podrzuć tego linka

nie ma za co, cieszę się że mogłem pomóc :wink:

Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

nie ma za co, dobrze że bajer działa :naughty: i lista modów znów się poszerzyła:decayed:

Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

nie ma za co, dobrze że bajer działa :naughty: i lista modów znów się poszerzyła

za chwilę będziesz wiodącym rezaczem :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spot, trochę się pogubiłem, ale następnym razem trafię. :kox::decayed:

Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

nie ma za co, dobrze że bajer działa :naughty: i lista modów znów się poszerzyła

za chwilę będziesz wiodącym rezaczem :decayed:

Tak się zaczyna na odblokowaniu , dekory a później tak się ciągnie :kox:

Opublikowano
[...]akjam podrzuć tego linka
Jakiego? Tego o felgach?
Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

nie ma za co, dobrze że bajer działa :naughty: i lista modów znów się poszerzyła

za chwilę będziesz wiodącym rezaczem :decayed:

Tak się zaczyna na odblokowaniu , dekory a później tak się ciągnie :kox:

a potem co pieć minut odświeżanie strony w dziale sprzedam częsci + allegro + ebay - nie akjam, mam racje :decayed::naughty:

Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pajda dzięki za kodowanko :decayed::decayed:

nie ma za co, dobrze że bajer działa :naughty: i lista modów znów się poszerzyła

za chwilę będziesz wiodącym rezaczem :decayed:

Tak się zaczyna na odblokowaniu , dekory a później tak się ciągnie :kox:

a potem co pieć minut odświeżanie strony w dziale sprzedam częsci + allegro + ebay - nie akjam, mam racje :decayed::naughty:

No... :nose:
Opublikowano
Ktoś mówił o 17 ??

Felgi audi s-line avus 17" 100 c4,s4,a4,a6,s6,a8 z oponami Barlinek ? Tablica.pl

szkoda , że nie 18 :kwasny:

Nawet fajna cena.

No ja mam troszeczkę do rezania bo narazie jest słaaabo :facepalm:

cena za felgi słaba, w dodatku to są avusy II i jeszcze opony na 1 sezon :facepalm:, da się taniej wyrwać

Opublikowano

Ja i tak nie mam co narazie myśleć o felgach mam nowe na lato tylko 16 :facepalm:

Trzeba springi kupić bo narazie to jest terenowo później inna felga :grin:

Opublikowano
Ktoś mówił o 17 ??

Felgi audi s-line avus 17" 100 c4,s4,a4,a6,s6,a8 z oponami Barlinek ? Tablica.pl

szkoda , że nie 18 :kwasny:

Nawet fajna cena.

No ja mam troszeczkę do rezania bo narazie jest słaaabo :facepalm:

cena za felgi słaba, w dodatku to są avusy II i jeszcze opony na 1 sezon :facepalm:, da się taniej wyrwać

jaki oblatany w temacie :naughty::decayed:

Opublikowano
Ktoś mówił o 17 ??

Felgi audi s-line avus 17" 100 c4,s4,a4,a6,s6,a8 z oponami Barlinek ? Tablica.pl

szkoda , że nie 18 :kwasny:

Nawet fajna cena.

No ja mam troszeczkę do rezania bo narazie jest słaaabo :facepalm:

Tu masz 18ki... i AVUSY III :cool:
Opublikowano
Ja i tak nie mam co narazie myśleć o felgach mam nowe na lato tylko 16 :facepalm:

Trzeba springi kupić bo narazie to jest terenowo później inna felga :grin:

zaczyna się springi + zawiecha + fela + hebel - i do przodu :decayed:

Opublikowano
Ja i tak nie mam co narazie myśleć o felgach mam nowe na lato tylko 16 :facepalm:

Trzeba springi kupić bo narazie to jest terenowo później inna felga :grin:

No bo to zawsze ktoś sprzedaje co ma szmaty i nie ma kasy na dobrą opone to woli sprzedać :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.