Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Ty się jeszcze zastanawiasz ? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

zapowiadają się ciekawie obydwa mecze, ten nr 1 koło d*py mi lata :whistling:

no to chyba padnie na 2 :decayed:, 1-1 boruc słabo

przecież nikt by tego nie obronił..... :whistling: za dużo na fifie grasz :whistling::grin:

ja nie, zlazło mu i sie wturlało do bramki, schmeichel by tu obronił :decayed:

puścił szczura w stylu Rivaldo :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

:doh::decayed: ja specjalnie cisnąłem do żabki :naughty:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

:doh::decayed: ja specjalnie cisnąłem do żabki :naughty:

ty dziennie do niej ciśniesz, jak wchodzisz to pani od razy wie co nabić na kase :decayed::grin:

no myślałem że ma w lodówce jeszcze jedno, ale niestety :facepalm: chyba wyparowało :whistling:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

:doh::decayed: ja specjalnie cisnąłem do żabki :naughty:

ty dziennie do niej ciśniesz, jak wchodzisz to pani od razy wie co nabić na kase :decayed::grin:

no myślałem że ma w lodówce jeszcze jedno, ale niestety :facepalm: chyba wyparowało :whistling:

niestety nie codziennie :kwasny:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

:doh::decayed: ja specjalnie cisnąłem do żabki :naughty:

ty dziennie do niej ciśniesz, jak wchodzisz to pani od razy wie co nabić na kase :decayed::grin:

no myślałem że ma w lodówce jeszcze jedno, ale niestety :facepalm: chyba wyparowało :whistling:

niestety nie codziennie :kwasny:

ale na bank co dwa dni :naughty:, tylko nie kłam :whistling:

Opublikowano
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

nie spijaj Dorocie jej trunków :whistling:

piwa nie ma :facepalm:

:doh::decayed: ja specjalnie cisnąłem do żabki :naughty:

ty dziennie do niej ciśniesz, jak wchodzisz to pani od razy wie co nabić na kase :decayed::grin:

no myślałem że ma w lodówce jeszcze jedno, ale niestety :facepalm: chyba wyparowało :whistling:

niestety nie codziennie :kwasny:

ale na bank co dwa dni :naughty:, tylko nie kłam :whistling:

czasem nie pokazuje się tam przez kilka dni :whistling: ale to bardzo rzadko :naughty:

Opublikowano

ach Wy pijaczki :naughty:

Opublikowano

:hi:

drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Ze sprite i lód :wink:

Opublikowano
:hi:
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Ze sprite i lód :wink:

egon, jak Ty drinka jeszcze ze spritem rozrabiasz to ludzie z Ciebie nie będą :facepalm::grin:

czy Twoja siedzi przy Tobie i nie wypadało Ci napisać : wóda do ryja :kox::polew:

Opublikowano
:hi:
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Ze sprite i lód :wink:

egon, jak Ty drinka jeszcze ze spritem rozrabiasz to ludzie z Ciebie nie będą :facepalm::grin:

czy Twoja siedzi przy Tobie i nie wypadało Ci napisać : wóda do ryja :kox::polew:

Własnie sie sugerowała moja bo ona pije Cincina z sprite:) ja najbardziej z drinków lubie spritus z woda :decayed:

Opublikowano
:hi:
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Ze sprite i lód :wink:

egon, jak Ty drinka jeszcze ze spritem rozrabiasz to ludzie z Ciebie nie będą :facepalm::grin:

czy Twoja siedzi przy Tobie i nie wypadało Ci napisać : wóda do ryja :kox::polew:

Własnie sie sugerowała moja bo ona pije Cincina z sprie:) ja najbardziej z drinków lubie spritus z woda :decayed:

Ty chlorze :decayed:

Opublikowano

za***isty mecz, Arsenal - Liverpool 2:2, patrzę od II połowy

Opublikowano
:hi:
drink z cincin zna ktoś ? bo w lodówce jest cincin :decayed: i trzeba by cos wymyśleć :wink:

Ze sprite i lód :wink:

egon, jak Ty drinka jeszcze ze spritem rozrabiasz to ludzie z Ciebie nie będą :facepalm::grin:

czy Twoja siedzi przy Tobie i nie wypadało Ci napisać : wóda do ryja :kox::polew:

Własnie sie sugerowała moja bo ona pije Cincina z sprite:) ja najbardziej z drinków lubie spritus z woda :decayed:

Spirutus z wódą mieszałem jak mi brakło spirolu do wiśniówki ....ale żeby spirytus zapijać wódą.....to jeszcze nie kosztowałem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:kox:

Opublikowano
za***isty mecz, Arsenal - Liverpool 2:2, patrzę od II połowy

no co Ty, tylko MU - bdb mecz Boruca :naughty:

Opublikowano
za***isty mecz, Arsenal - Liverpool 2:2, patrzę od II połowy

no co Ty, tylko MU - bdb mecz Boruca :naughty:

MU w II połowie cienki :facepalm:, za to II połowa arseanlu super

Opublikowano

psssssyt mineralka again :kox:

Opublikowano

Boruc w II połowie ładnie , tam te seteczki chycił :oklasky:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.