Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HBO Comedy -> oglądam ten film po raz Nty :polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
HBO Comedy -> oglądam ten film po raz Nty :polew::polew::polew:

niby jaki?

Opublikowano

Szefowie Wrogowie :naughty:

Opublikowano

na Canale Transporter - serial, gościu wymiata Audi :decayed:

Opublikowano
Szefowie Wrogowie :naughty:
kojarze ten film jak przez mgle:grin:
Opublikowano

a ponoć nie kupujesz a non stop węszysz po stronach :naughty:

Opublikowano

dobry

Opublikowano
a ponoć nie kupujesz a non stop węszysz po stronach :naughty:

mam tylko jedną zakładkę otwartą, właśnie z tym samochodem :whistling:

Opublikowano
PS. Dzisiaj umyłem samochód w ASO profi chemią+ nałożyłem od środka na szyby jakąś nano technologię ( przeciw parowaniu szyb) w związku z tym mam pytanie -> ile teraz mój samochód jest warty ? ze 20k to chyba tak..... :whistling:

Jak ty w ASO auto myjesz to i 30 tys :grin::decayed: Jedyny taki w Polsce możesz napisać :whistling:

Opublikowano
a ponoć nie kupujesz a non stop węszysz po stronach :naughty:

mam tylko jedną zakładkę otwartą, właśnie z tym samochodem :whistling:

pier**l go przecież to automat :grin:

Opublikowano
a ponoć nie kupujesz a non stop węszysz po stronach :naughty:

mam tylko jedną zakładkę otwartą, właśnie z tym samochodem :whistling:

pier**l go przecież to automat :grin:

i dekory :thumbdown::decayed:

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

nie chciał podać VIN mailem, odpisał mi żebym zadzwonił to poda :whistling:

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

nie chciał podać VIN mailem, odpisał mi żebym zadzwonił to poda :whistling:

dzwoń do niego

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

nie chciał podać VIN mailem, odpisał mi żebym zadzwonił to poda :whistling:

dzwoń do niego

poczekam jak spadnie do 6000eur :wink:

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

nie chciał podać VIN mailem, odpisał mi żebym zadzwonił to poda :whistling:

dzwoń do niego

poczekam jak spadnie do 6000eur :wink:

dzwon i godej że jutro tzn heute my są i robimy becalen :wink: 6000 na blat

Opublikowano

bierz! jak co to mogemy jutro po nie jechać :decayed:

jutro idę do roboty na 11 :grin:

wez se NZ i lecimy

nie chciał podać VIN mailem, odpisał mi żebym zadzwonił to poda :whistling:

dzwoń do niego

poczekam jak spadnie do 6000eur :wink:

dzwon i godej że jutro tzn heute my są i robimy becalen :wink: 6000 na blat

dokładnie zobaczy kasę na stole to puści :naughty: to jest wywoławcza 10% rabatu i bieresz :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.