Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja po nocy śpię koło 2-3h....no tak ale to Kędzior :decayed::wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, to ja zaś 5h śpię, aby całą noc jakoś egzystować:grin:

Opublikowano

:hi:Siema! chłopy. Bawi się ktoś w wirtual tuning ? Bo muszę zmienić kolor felg na aucie, mam dwa kolory i nie wiem który wybrać. Jakby co to PW.

Opublikowano

Stanley i Miszka są w tym rewelacyjniiiiiiiiiiiiii! :cool::decayed:

Opublikowano

ja się dopiero uczę :decayed:

Opublikowano

chłopaki dzieki za wczorajszego spociszcza..a kebab taki sobie..u nas są lepsze:grin::decayed: akjam dzieki za graty na nowego moda..juz na aucie :decayed:

Opublikowano
ja się dopiero uczę :decayed:

pokaz bo niewidzialem twoich mozliwosci hehe

Gregor zadzwon do kezora lub ewentualnie pisz do b5batalionu oni tam takie bajerki robia jak to prawdziwi rezacze

Opublikowano

Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy

Opublikowano
ja się dopiero uczę :decayed:

pokaz bo niewidzialem twoich mozliwosci hehe

akjam mnie poprosił :decayed:

buhehehe jestes lepszy od staska :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy
jestem :naughty:
Opublikowano
:hi: siema, nie mam czasu nawet posiedziec tutaj tyle roboty mam w ostatnich dniach... milego wieczoru chlory :decayed:
Opublikowano
Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy
jestem :naughty:

zdzwonimy sie jednak bo kisze jednak dalej w Kato i uj jeden wie kiedy wyjde z biura

Opublikowano
Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy
jestem :naughty:

zdzwonimy sie jednak bo kisze jednak dalej w Kato i uj jeden wie kiedy wyjde z biura

nie ma pośpiechu nie dziś to jutro czy kiedyś tam :wink:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Stan licytujesz ? :naughty:

ZŁOTA PŁYTA WEEKEND ONA TAŃCZY DLA MNIE AUTOGRAF (789345) - Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowano

z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

zdecydowanie nr1 :decayed:

obstawiam real :whistling:

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Ty się jeszcze zastanawiasz ? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

zapowiadają się ciekawie obydwa mecze, ten nr 1 koło d*py mi lata :whistling:

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Ty się jeszcze zastanawiasz ? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

zapowiadają się ciekawie obydwa mecze, ten nr 1 koło d*py mi lata :whistling:

no to chyba padnie na 2 :decayed:, 1-1 boruc słabo

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Ty się jeszcze zastanawiasz ? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

zapowiadają się ciekawie obydwa mecze, ten nr 1 koło d*py mi lata :whistling:

no to chyba padnie na 2 :decayed:, 1-1 boruc słabo

przecież nikt by tego nie obronił..... :whistling: za dużo na fifie grasz :whistling::grin:

Opublikowano
z wieczora i co tu wybrać :

1) real - barca

2) Manchester United - Southampton FC

3) Arsenal Londyn - Liverpool FC

:whistling::eusathink:

Ty się jeszcze zastanawiasz ? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

zapowiadają się ciekawie obydwa mecze, ten nr 1 koło d*py mi lata :whistling:

no to chyba padnie na 2 :decayed:, 1-1 boruc słabo

przecież nikt by tego nie obronił..... :whistling: za dużo na fifie grasz :whistling::grin:

ja nie, zlazło mu i sie wturlało do bramki, schmeichel by tu obronił :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.