Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko, i krew oddana :wink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

historia z dzisiaj:

jade skręcam w lewo na przeciwko policja, murga światłami puszcza mnie - ok fajnie kiwka jade, oni za mną koguty mrugają światłami zatrzymują mnie. Se mysle o co loto (bez pasów byłem oczywiście), podchodzi i pyta się mnie o światła od jazdy dziennej? hmm se myśle - brak homologacji czy co - a po chwili mówi że tak prywatnie bo też jeździ B6 i chce sobie takie same zrobić :naughty: i że już wcześniej mnie chciał kiedyś zatrzymać i zapytać. Okazało się że gościu należy do forum a4 a jego partner ze zmiany jezdzi B7, bardzo mu się podobało moje B6 :decayed:.

zaprosiłeś psa na spota ? :decayed:

:kox:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

proszę jak Pajda pomaga na technicznym - cicha woda :whistling::decayed:

Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć :wink:

a ty co mnie szpegujesz ?? :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

historia z dzisiaj:

jade skręcam w lewo na przeciwko policja, murga światłami puszcza mnie - ok fajnie kiwka jade, oni za mną koguty mrugają światłami zatrzymują mnie. Se mysle o co loto (bez pasów byłem oczywiście), podchodzi i pyta się mnie o światła od jazdy dziennej? hmm se myśle - brak homologacji czy co - a po chwili mówi że tak prywatnie bo też jeździ B6 i chce sobie takie same zrobić :naughty: i że już wcześniej mnie chciał kiedyś zatrzymać i zapytać. Okazało się że gościu należy do forum a4 a jego partner ze zmiany jezdzi B7, bardzo mu się podobało moje B6 :decayed:.

Czyli masz teraz spox na dzielni? :naughty:

siemanko, i krew oddana :wink:

Taka "zanieczyszczona"? :facepalm: Ile alkoholu we krwi było? :decayed:

Opublikowano
siemanko, i krew oddana :wink:

co też człowiek nie zrobi by do pracy nie pójść......:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: nawet strach przed igłami zmogłeś widzę :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

zero alkoholo :decayed:

to fakt nieprzepadam ze iglami i na widok krwi lekko mi sie oslabia hehe ale ogolnie szczytny cel noi wolne jest :decayed:

Opublikowano
zero alkoholo :decayed:

to fakt nieprzepadam ze iglami i na widok krwi lekko mi sie oslabia hehe ale ogolnie szczytny cel noi wolne jest :decayed:

ogólnie to znając Ciebie to ten szczytny cel Cię jebie ważne, że wolne :decayed:

Opublikowano
zero alkoholo :decayed:

to fakt nieprzepadam ze iglami i na widok krwi lekko mi sie oslabia hehe ale ogolnie szczytny cel noi wolne jest :decayed:

ogólnie to znając Ciebie to ten szczytny cel Cię jebie ważne, że wolne :decayed:

niemierz wszystkich swoja miara :decayed:
Opublikowano
zero alkoholo :decayed:

to fakt nieprzepadam ze iglami i na widok krwi lekko mi sie oslabia hehe ale ogolnie szczytny cel noi wolne jest :decayed:

ogólnie to znając Ciebie to ten szczytny cel Cię jebie ważne, że wolne :decayed:

niemierz wszystkich swoja miara :decayed:

nie mierze, napisałem znając Ciebie... :grin:

Opublikowano
zero alkoholo :decayed:

to fakt nieprzepadam ze iglami i na widok krwi lekko mi sie oslabia hehe ale ogolnie szczytny cel noi wolne jest :decayed:

ogólnie to znając Ciebie to ten szczytny cel Cię jebie ważne, że wolne :decayed:

niemierz wszystkich swoja miara :decayed:

nie mierze, napisałem znając Ciebie... :grin:

:ssij::bla::lol1::decayed:
Opublikowano
:lol1: Najlepsza emotka! :kox::nabijasie:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

historia z dzisiaj:

jade skręcam w lewo na przeciwko policja, murga światłami puszcza mnie - ok fajnie kiwka jade, oni za mną koguty mrugają światłami zatrzymują mnie. Se mysle o co loto (bez pasów byłem oczywiście), podchodzi i pyta się mnie o światła od jazdy dziennej? hmm se myśle - brak homologacji czy co - a po chwili mówi że tak prywatnie bo też jeździ B6 i chce sobie takie same zrobić :naughty: i że już wcześniej mnie chciał kiedyś zatrzymać i zapytać. Okazało się że gościu należy do forum a4 a jego partner ze zmiany jezdzi B7, bardzo mu się podobało moje B6 :decayed:.

Czyli masz teraz spox na dzielni? :naughty:

mam taką nadzieje :decayed:

Opublikowano

Pisał coś? Chyba się ogarnął i wykasował posta. :naughty: Max coś tam napisał ZIOM? :decayed::nabijasie:

Opublikowano
Pisał coś? Chyba się ogarnął i wykasował posta. :naughty: Max coś tam napisał ZIOM? :decayed::nabijasie:

napisał: Znudziło się ?

:grin:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pisał coś? Chyba się ogarnął i wykasował posta. :naughty: Max coś tam napisał ZIOM? :decayed::nabijasie:

napisał: Znudziło się ?

:grin:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.