Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co k**wa dziś chciałem zdemontować wg opisu tapicerkę klapy bagażnika ale chyba już ktoś tam przede mną był połowa plastików uj***na :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

przecież wiecie chłopaki że jestem pomocny :decayed:

nie tylko tam :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TVN Diukowie Hazzardu - Jessica Simpson :slina::slina::slina:

71902374.png

PS. tak wiem Stan miales ja :facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
TVN Diukowie Hazzardu - Jessica Simpson :slina::slina::slina:

http://userserve-ak.last.fm/serve/300x300/71902374.png

PS. tak wiem Stan miales ja :facepalm::polew::polew::polew::polew:

jej nie miałem, Leonardo Di Carpio, mówił mi, że ona ma penisa- tak więc odpuściłem :whistling:

Opublikowano
Od kogo Ty kupiłeś ten wóz!? :facepalm::decayed:

do jakiegoś kolesia :grin:

Opublikowano
:polew: Stan to ma znajomych... :naughty:
Opublikowano
chyba już ktoś tam przede mną był połowa plastików uj***na :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

nie tylko tam :wink::decayed:

o to CI chodziło mendo :decayed:

Opublikowano
:mysli::decayed:
Opublikowano

kedzior

a ja sie ładnie przywitałem w odpowiednim dziale

jakiemu obcemu

ja jestem z miko nie z za rzeki

:D

Opublikowano
:shock3::decayed:
Opublikowano
kedzior

a ja sie ładnie przywitałem w odpowiednim dziale

jakiemu obcemu

ja jestem z miko nie z za rzeki

:D

przyjedz na spota, pokaz sie kilka razy i wtedy mozesz o takich rzeczach gadac ;)

Opublikowano

zapomniałem Wam powiedzieć Universal Chanel Americam Pie 6 :grin:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

kedzior

a ja sie ładnie przywitałem w odpowiednim dziale

jakiemu obcemu

ja jestem z miko nie z za rzeki

:D

przyjedz na spota, pokaz sie kilka razy i wtedy mozesz o takich rzeczach gadac ;)

to zupełnie tak jak Ty :decayed:
Opublikowano
zapomniałem Wam powiedzieć Universal Chanel Americam Pie 6 :grin:
Który to kanał na C+ bo nie chce mi się szukać? :guma:
Opublikowano
zapomniałem Wam powiedzieć Universal Chanel Americam Pie 6 :grin:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

kedzior

a ja sie ładnie przywitałem w odpowiednim dziale

jakiemu obcemu

ja jestem z miko nie z za rzeki

:D

przyjedz na spota, pokaz sie kilka razy i wtedy mozesz o takich rzeczach gadac ;)

to zupełnie tak jak Ty :decayed:

ja wszystko podstepem hehehe :grin:

Opublikowano
kedzior

a ja sie ładnie przywitałem w odpowiednim dziale

jakiemu obcemu

ja jestem z miko nie z za rzeki

:D

świetnie, ale nawet Ci z za zrzeki pierwszym swoim postem nie wchodzili tutaj z butami jak Ty wszedłeś... nie jesteśmy warsztatem pomagającym byle jakiemy burakowi... ( to określenie nie jest do Ciebie, ale wierz mi, że takich jak Ty- "pytających" jest tutaj wielu) :whistling: i w tym miejscu zrozum nas też :wink:

Poza tym serdecznie zapraszamy CIę na spoty... :naughty:

Opublikowano

skąd w Was tyle agresji...to chyba przez ten alkohol :decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

zapomniałem Wam powiedzieć Universal Chanel Americam Pie 6 :grin:
Który to kanał na C+ bo nie chce mi się szukać? :guma:

a co ja wszystkie kablówki mam , ja mam jeden przycisk epg i on mi ogarnia wszystko w N

Opublikowano

btw

Donatan RÓWNONOC - będzie płyta roku.... w sobotę idę kupić ori :naughty::naughty:

Opublikowano
skąd w Was tyle agresji...to chyba przez ten alkohol :decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

zapomniałem Wam powiedzieć Universal Chanel Americam Pie 6 :grin:
Który to kanał na C+ bo nie chce mi się szukać? :guma:

a co ja wszystkie kablówki mam , ja mam jeden przycisk epg i on mi ogarnia wszystko w N

Pomocny qr**. :disgust::decayed:

BTW Hanna na HBO P.S. Nie wiem który to kanał na N. :naughty:

btw

Donatan RÓWNONOC - będzie płyta roku.... w sobotę idę kupić ori :naughty::naughty:

:naughty:
Opublikowano

stanlej i kedzior

nie popatrzyłem na awatar

Opublikowano
btw

Donatan RÓWNONOC - będzie płyta roku.... w sobotę idę kupić ori :naughty::naughty:

jakos mnie to nie rusza, wole to

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.