Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
dzięki Pany idę w kimę jutro będę się bawił tym, mam nadzieję że nic nie popierdolę :whistling:
no jak masz to po PL to nie masz raczej takich możliwości:grin:

Nie znasz chyba możliwości Miszki :polew::polew::polew:

:punish::whip2:

Nothing is impossible :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
dzięki Pany idę w kimę jutro będę się bawił tym, mam nadzieję że nic nie popierdolę :whistling:
no jak masz to po PL to nie masz raczej takich możliwości:grin:

Nie znasz chyba możliwości Miszki :polew::polew::polew:

:punish::whip2:

Nothing is impossible :kox:

:decayed: wiem po sobie jak się pierwszy raz za kabel zabrałem :polew:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

IMG_5225.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

IMG_5240.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

miszka zderzaki z eski no racja są w całości :wink:

Opublikowano
:hi:

Siemka.... Miszka Ty to potrafisz precyzyjnie i stanowczo zapytać :decayed:

Przecież to jest taka banda, że jak ryja nie wydrzesz to możesz prosić i prosić do usranej śmierci

ps manetka Fis już drugi raz awizowana - sprawdzam po nr przesyłki i faktycznie wisi na poczcie w Kato, czyżbym był pijany podając adres do wysyłki pod którym już nie mieszkam od 3 lat :doh:

:naughty:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

IMG_5225.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

IMG_5240.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

miszka zderzaki z eski no racja są w całości :wink:

przedni to nie S4 tylko caractere

tu masz przód S4

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b2/Audi_S4_B6_Avant.PNG

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed::good:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

IMG_5225.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

IMG_5240.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

miszka zderzaki z eski no racja są w całości :wink:

przedni to nie S4 tylko caractere

tu masz przód S4

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b2/Audi_S4_B6_Avant.PNG

no ten S4 za***isty :kox:

jak tam program, zainstalowany?

Opublikowano

ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

Opublikowano
ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

wersja kabla DEMO :decayed:

Opublikowano
ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

wersja kabla DEMO :decayed:

no kabla to raczej nie ale chce jakieś rejestracji i jak to zrobić Hammer :whistling:

Opublikowano
ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

wersja kabla DEMO :decayed:

no kabla to raczej nie ale chce jakieś rejestracji i jak to zrobić Hammer :whistling:

Nie wiem co to masz za wynalazek, ale z reguły do takiego clona jest dedykowany program. Jak mu zapodasz inny albo zaktualizujesz ten obecny to blokujesz kabel i wtedy pojawiają się klocki :whistling:

Opublikowano
ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

wersja kabla DEMO :decayed:

no kabla to raczej nie ale chce jakieś rejestracji i jak to zrobić Hammer :whistling:

Nie wiem co to masz za wynalazek, ale z reguły do takiego clona jest dedykowany program. Jak mu zapodasz inny albo zaktualizujesz ten obecny to blokujesz kabel i wtedy pojawiają się klocki :whistling:

kabel od Addassko ponoć kupił od Siemiana - to muszę do Addassko podbić po sterowniki bo ma je na CD i powinno być git ?

Opublikowano
ja zainstalowany błędy potrafię namierzyć i usunąć ale przy scanie abs wyskakuje komunikat (może nie będę opisywał na forum jaki :whistling:) i przerywa scan :doh:

wersja kabla DEMO :decayed:

no kabla to raczej nie ale chce jakieś rejestracji i jak to zrobić Hammer :whistling:

Nie wiem co to masz za wynalazek, ale z reguły do takiego clona jest dedykowany program. Jak mu zapodasz inny albo zaktualizujesz ten obecny to blokujesz kabel i wtedy pojawiają się klocki :whistling:

kabel od Addassko ponoć kupił od Siemiana - to muszę do Addassko podbić po sterowniki bo ma je na CD i powinno być git ?

Jeśli go nie zblokowało, to powinno hulać. Oczywiście stary prog. + sterowniki (ross-tech) wywalasz..

Opublikowano

Jeśli go nie zblokowało, to powinno hulać. Oczywiście stary prog. + sterowniki (ross-tech) wywalasz..

ok dzięki Hammer mam nadzieję, że go nie zblokowałem w sumie to raz go podpiąłem i jak to wyskoczyło wróciłem na forum

Opublikowano

Jeśli go nie zblokowało, to powinno hulać. Oczywiście stary prog. + sterowniki (ross-tech) wywalasz..

ok dzięki Hammer mam nadzieję, że go nie zblokowałem w sumie to raz go podpiąłem i jak to wyskoczyło wróciłem na forum

no i używaj go bez neta, żeby aktualizację nie pobrał...

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

A jak go popsułeś to w razie W mam takie nowe :decayed:

Opublikowano

Ty diable wcielony :doh: Nic nie rezam nic nie chcę :decayed:

Opublikowano
Ty diable wcielony :doh: Nic nie rezam nic nie chcę :decayed:

Ale Addassko chce nowy i działający :decayed:

Opublikowano

Ten kabel fest ciulaty jest co addassko go miał. :thumbdown: I pytanie dlaczego dał Ci go bez programu? Pewnie chciał żebyś go zablokował i kupił nowy bo pewnie zgubil sterowniki.:decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.