Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

te ,......napinator pakujesz się do Bukowiny ,czy mogę się spokojnie zapisywać ? :decayed:

Opublikowano

Spodobało mi się i znowu biorę udział w konkursie na foto do kalendarza i znowu proszę Was o głosik. :tonguemad:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-258831/

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Spodobało mi się i znowu biorę udział w konkursie na foto do kalendarza i znowu proszę Was o głosik. :tonguemad:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-258831/

:hi:

ja zagłosowałem na zdjęcie, które mi się najbardziej podoba, a nie że jesteśmy kolegami to na Ciebie - no hard feelings :grin::wink:

Opublikowano
:hi: w dzień kebaba :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w dzień kebaba :decayed:

ehh ani nie mów...... w pracy do 21 siedzę .............

Opublikowano
Gszieś Ty go widzioł? :decayed:
:hi:
Spodobało mi się i znowu biorę udział w konkursie na foto do kalendarza i znowu proszę Was o głosik. :tonguemad:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-258831/

:hi:

ja zagłosowałem na zdjęcie, które mi się najbardziej podoba, a nie że jesteśmy kolegami to na Ciebie - no hard feelings :grin::wink:

:wink::hi:

Opublikowano

dobra Akjam pytej :decayed:

Opublikowano

Kto dziś będzie? :guma::grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dobre Pany....to Wam wyszło :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:whistling::naughty:

:hi: w dzień kebaba :decayed:

ehh ani nie mów...... w pracy do 21 siedzę .............

Ja też "teoretycznie" do 20ej ale moze uda się wyrwać wcześniej, np. o 18ej. :decayed:
Opublikowano

ja jestem sam na zmianie do 21 więc odpada wcześniejsze wyjście

Opublikowano

ja będę :kox:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Pajda weź mi ramki :whistling:

Opublikowano
ja jestem sam na zmianie do 21 więc odpada wcześniejsze wyjście
No to lypa...

P.S. Ja tez bym może jedną ramkę potrzebował bo mi sie połamała...

Opublikowano
ja jestem sam na zmianie do 21 więc odpada wcześniejsze wyjście
No to lypa...

P.S. Ja tez bym może jedną ramkę potrzebował bo mi sie połamała...

ja zamówiłem u Jarko ale zanim o je dostanie, wyśle to trochę minie i umówiłem się z Pajdą, że mi da swoje( bo ma nówki) a jak dojdą moje to dam jemu i wtedy możesz je od Pajdy łyknąć :wink:

ps jak droga do W-wy czysto ?

Opublikowano

Ogólnie luzik. w obie strony. Do wawy jechałem 2:45 i z powrotem mniej więcej to samo bez gonitw. :wink: Śnieg napier cały czas ale od wyjazdu z Wawy do samej Czewy dojechałem w dwie godziny i od Czewy mordęga - 40km w godzinę! :facepalm: Ogólnie tylko jedna zwężka na nowej S8 a tak to spokój. I fotke dostanę z podróży. Na skrzyżowaniu na Bełchatów od strony Wawy był flesz... Ale mam nadzieję, że tablica była tak zaebana śniegiem, że nie dojdą do tego. :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.