Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:

Niestety, od jakiegoś czasu tak to właśnie u Was wygląda :decayed:

tragedia:facepalm: za Żorach o 20tej to się zaczyna:decayed:

mięczaki mecz można nagrać:wink:

Tylko po co go później oglądać? :cool: Już tak nie marudźcie bo został tylko jeden mecz we wtorek i po temacie. :guma:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. Ja mam mały problem, bo pracuję do 19, chciałbym wziąść Basie i Ale na spota, ale jak pojedziemy z małą, to max 22 i do domu... :whistling:

2. Mogę też jechać sam, ale wtedy się nie napiję nawet piwka :kwasny:

3. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie, bo może deszcz napierdalać i będzie po grilu :whistling:

Opublikowano
1. Ja mam mały problem, bo pracuję do 19, chciałbym wziąść Basie i Ale na spota, ale jak pojedziemy z małą, to max 22 i do domu... :whistling:

2. Mogę też jechać sam, ale wtedy się nie napiję nawet piwka :kwasny:

3. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie, bo może deszcz napierdalać i będzie po grilu :whistling:

i będzie kebab:whistling::decayed:
Opublikowano
1. Ja mam mały problem, bo pracuję do 19, chciałbym wziąść Basie i Ale na spota, ale jak pojedziemy z małą, to max 22 i do domu... :whistling:

2. Mogę też jechać sam, ale wtedy się nie napiję nawet piwka :kwasny:

3. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie, bo może deszcz napierdalać i będzie po grilu :whistling:

:thumbup1:

to ja z :beer: tak i tak odpada kobieta na letnich nie chce jezdzić:facepalm:

Opublikowano
1. Ja mam mały problem, bo pracuję do 19, chciałbym wziąść Basie i Ale na spota, ale jak pojedziemy z małą, to max 22 i do domu... :whistling:

2. Mogę też jechać sam, ale wtedy się nie napiję nawet piwka :kwasny:

3. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie, bo może deszcz napierdalać i będzie po grilu :whistling:

:thumbup1:

to ja z :beer: tak i tak odpada kobieta na letnich nie chce jezdzić:facepalm:

to załóz na wtorek zimówki :decayed:

Opublikowano
1. Ja mam mały problem, bo pracuję do 19, chciałbym wziąść Basie i Ale na spota, ale jak pojedziemy z małą, to max 22 i do domu... :whistling:

2. Mogę też jechać sam, ale wtedy się nie napiję nawet piwka :kwasny:

3. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie, bo może deszcz napierdalać i będzie po grilu :whistling:

:thumbup1:

to ja z :beer: tak i tak odpada kobieta na letnich nie chce jezdzić:facepalm:

to załóz na wtorek zimówki :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

to już wole auto kupić:grin:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

tylko na razie sama lipa:facepalm:

i szukanie w martwym punkcie stoi :doh:

Opublikowano

to zamiast Petry to PAYDA:decayed:

Opublikowano

to może ogarnąć dużego spota w Nałężu pod BB ?????

tam nawet jak leje to luz ....dach jest ....gril jest wódeczkę się przywiezie.........pomyślcie :whistling::wink: !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

w sumie jeszcze tam mnie nie widzieli

Opublikowano

kobieta schoping a my swoje:decayed:

Opublikowano

widziałem to na Mickiewicza kiedyś.... PS. trzeba iść na pajdę :decayed:

Opublikowano

widziałem to na Mickiewicza kiedyś.... PS. trzeba iść na pajdę :decayed:

no o tym mowa, na Mickiewicza w Kato maja kebaby :decayed:

Opublikowano
w sumie jeszcze tam mnie nie widzieli

ja już na wszystkich okolicznych spotach byłem...:decayed:

Opublikowano

Pajda Dorcie bierzesz na spota????

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

ale gdzie na ten schoping? na dolince? przcież tak nie ma sklepów chyba że do media markt :grin:

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

ale gdzie na ten schoping? na dolince? przcież tak nie ma sklepów chyba że do media markt :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.