Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba zmienie nick pajda --> na payda :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

ale gdzie na ten schoping? na dolince? przcież tak nie ma sklepów chyba że do media markt :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

zawsze może auto zabrać :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

ale gdzie na ten schoping? na dolince? przcież tak nie ma sklepów chyba że do media markt :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

chyba że do leroy merlin i gosport :whistling:

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

uwazaj...bo dostanie jak ja z patelni...i będziesz miał szramę:grin:

Opublikowano
Pajda Dorcie bierzesz na spota????

myslę ża tak, a Sylwka jedzie?

powiedziała że jak jej nie wezmę to mam pozamiatane :whip2:

bo chce na schoping wyskoczyć:wink:

ale gdzie na ten schoping? na dolince? przcież tak nie ma sklepów chyba że do media markt :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

zawsze może auto zabrać :polew::polew::polew::polew:

a co zimowe wrzucasz :polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

da rade

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

da rade

z pod reala bezpłatne busy jadą do centrum :grin:

Opublikowano

Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

Opublikowano

panowie

co może nas najlepszego spotkać a sosnwcu

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

autobus do Katowic

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
panowie

co może nas najlepszego spotkać a sosnwcu

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

autobus do Katowic

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew: już myslałem że powiesz gorol :polew:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

TVN TURBO :wink:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

My będziemy jeszcze, nie wiem o której bo to ciężko określić przy obecnej robocie

ale na 100% i o 20tej zbierać się nie zamierzam :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

tvn

klasyk:naughty:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

My będziemy jeszcze, nie wiem o której bo to ciężko określić przy obecnej robocie

ale na 100% i o 20tej zbierać się nie zamierzam :wink:

:gicior:

ja będzie telebim to mogę zostać do 23 :wink: i flaszka po mojej stronie :kox:

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:
no nie powiem, że nie...żorskie najprędzej się skończyły o 20.30 (raz) a tak to ok.22 (przeważnie) a najdłuższy 23.40:whistling::grin:.

...ja po dzisiejszym wypadzie do Kamienia...to mam "tonę" węgla i brykietu w bałagaju:whistling::grin:

A skad, 00:15. :) w ten wtorek planujemy wpasc, ale bedziemy przed 20 :decayed:

Opublikowano

Jeżeli pojadę sam, to mogę siedzieć do oporu, jeżeli z familią to czas pokaże, ale do ok 22:wink:

Opublikowano

A nie damy rady ogarnąć jakiejś knajpy i tam meczyk obejrzeć, opierdolić coś.... :mysli: I wszyscy będa zadowoleni. :decayed:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

bez gryla i bez pierdolenia

CITY ROCK !!!! i wszystko jasne :naughty::kox:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

My będziemy jeszcze, nie wiem o której bo to ciężko określić przy obecnej robocie

ale na 100% i o 20tej zbierać się nie zamierzam :wink:

:gicior:

ja będzie telebim to mogę zostać do 23 :wink: i flaszka po mojej stronie :kox:

lapka se weź i na necie obejrzysz :wink:

lub na jedynce posłuchasz:grin:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

więc trzeba zrobić ankiete gdzie siedzimy:grin:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

bez gryla i bez pierdolenia

CITY ROCK !!!! i wszystko jasne :naughty::kox:

w City jest tylko Polsat Sport :whistling::thumbdown:

Opublikowano
Panowie, koniec pier*olenia... pisać kto przyjedzie wczesniej, a kto zmywa się o 20 do domu...... Nie mam zamiaru przyjechać o 19:30 i po 15 minutach zbierać się głodny na chatę....

Czy ktoś ma grill? czy robimy ściepe na wszystko i kupujemy w realu ??

bez gryla i bez pierdolenia

CITY ROCK !!!! i wszystko jasne :naughty::kox:

w City jest tylko Polsat Sport :whistling::thumbdown:

wezmę swój dekoder :decayed:

Opublikowano

Proponuję tak, jeżeli będzie dobra pogoda robimy grila i tyle, jak bedzie napie*dalać żabami to się pomyśli co i jak :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.