Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz sprawdzić na endomondo :naughty:

a ty co taki nowoczesny sie zrobiles hehe

zawsze byłem :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Młodość, Trzeźwość, Dyscyplina :decayed:

hmm jedno piwko na rowerku tylko :wink:

dotarles do pierwszego lepszego baru i baza? heh

mylisz się 34km :decayed:

możesz sprawdzić na endomondo :naughty:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

turbo założone, trzeba jescze gruche porządnie wysterować,

curva, ale mam lęki przy dodowaniu gazu :facepalm::grin:

sprzedaj:whistling:

sprzedam ci moje B6 i już nie bedziesz miał obaw :naughty:

słaba by była ta przesiadka :wink::decayed:

Opublikowano

psyt

:wink:

Opublikowano
Młodość, Trzeźwość, Dyscyplina :decayed:

hmm jedno piwko na rowerku tylko :wink:

dotarles do pierwszego lepszego baru i baza? heh

mylisz się 34km :decayed:

możesz sprawdzić na endomondo :naughty:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

turbo założone, trzeba jescze gruche porządnie wysterować,

curva, ale mam lęki przy dodowaniu gazu :facepalm::grin:

sprzedaj:whistling:

sprzedam ci moje B6 i już nie bedziesz miał obaw :naughty:

słaba by była ta przesiadka :wink::decayed:

no tak od razu B8 albo A6 C6:whistling:

Opublikowano
Młodość, Trzeźwość, Dyscyplina :decayed:

hmm jedno piwko na rowerku tylko :wink:

dotarles do pierwszego lepszego baru i baza? heh

mylisz się 34km :decayed:

możesz sprawdzić na endomondo :naughty:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

turbo założone, trzeba jescze gruche porządnie wysterować,

curva, ale mam lęki przy dodowaniu gazu :facepalm::grin:

sprzedaj:whistling:

sprzedam ci moje B6 i już nie bedziesz miał obaw :naughty:

słaba by była ta przesiadka :wink::decayed:

no tak od razu B8 albo A6 C6:whistling:

dokładnie :decayed:

albo RS4 B5 :kox:

Opublikowano
Młodość, Trzeźwość, Dyscyplina :decayed:

hmm jedno piwko na rowerku tylko :wink:

dotarles do pierwszego lepszego baru i baza? heh

mylisz się 34km :decayed:

możesz sprawdzić na endomondo :naughty:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

turbo założone, trzeba jescze gruche porządnie wysterować,

curva, ale mam lęki przy dodowaniu gazu :facepalm::grin:

sprzedaj:whistling:

sprzedam ci moje B6 i już nie bedziesz miał obaw :naughty:

słaba by była ta przesiadka :wink::decayed:

no tak od razu B8 albo A6 C6:whistling:

dokładnie :decayed:

albo RS4 B5 :kox:

Eeee tam, wystarczy 2.7 BiT pod maską :decayed:

Pyrsk

Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano

Pyrsk... mma attack...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pyrsk... mma attack...

czym oni nas karmią w tej TV - chodzi mi tu o ostatnią walkę :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no to psyt :decayed: turbina made in italy wpada jutro ( mam nadzieję) on board - ciekawe jak długo wytrzyma:whistling:

.......

w czwartek jak będzie Miron to możemy zobaczyć jak chodzi :decayed:

jakby pod niego projektowane :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Pany, co robimy z wtorkiem ?? spotykamy się z godzinę wcześniej na dolinie ???

Co prawda ja pracuję do 19, ale do Was dojadę :wink:

Opublikowano
Pany, co robimy z wtorkiem ?? spotykamy się z godzinę wcześniej na dolinie ???

Co prawda ja pracuję do 19, ale do Was dojadę :wink:

:grin:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

a jeśli chodzi o moja skromna osobę to wolałbym na 18-tą :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.