Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, co robimy z wtorkiem ?? spotykamy się z godzinę wcześniej na dolinie ???

Co prawda ja pracuję do 19, ale do Was dojadę :wink:

:grin:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

a jeśli chodzi o moja skromna osobę to wolałbym na 18-tą :hi:

JESTEM ZA, A NAWET PRZECIW :grin:

nie wiem jak skończę ale będę :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra to jaką wódkę pijemy ? :decayed:

Opublikowano
dobra to jaką wódkę pijemy ? :decayed:

:eusathink: czystą :grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
dobra to jaką wódkę pijemy ? :decayed:

:eusathink: czystą :grin:

i zimną :decayed:

Opublikowano
:good::naughty:
Opublikowano
Pany, co robimy z wtorkiem ?? spotykamy się z godzinę wcześniej na dolinie ???

Co prawda ja pracuję do 19, ale do Was dojadę :wink:

hmmm .. :eusathink:

jestem za 18 :wink:, ale ja po 20 już zmykam do domu na meczyk :decayed:

Opublikowano
dobra to jaką wódkę pijemy ? :decayed:
przecież Ty nie pijesz alko w tydzień roboczy...:whistling::decayed:
Opublikowano

OK to spot na 18 i po 20 do domu na mecz ...:wink:

Opublikowano
OK to spot na 18 i po 20 do domu na mecz ...:wink:

W takim razie słabo jak na pierwszy i duży spot... :whistling:

Ale co zrobić, mecz ważniejszy :decayed:

Opublikowano

czyli rozumiem że skoro pracuję do 19.00 to nawet nie mam po co do Was jechać

Opublikowano

W takim razie chyba nie ma sensu rozpalać grilla :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
W takim razie chyba nie ma sensu rozpalać grilla :grin:

to byle flaszkę wypić :grin:

Opublikowano

panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:

Niestety, od jakiegoś czasu tak to właśnie u Was wygląda :decayed:

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:
no nie powiem, że nie...żorskie najprędzej się skończyły o 20.30 (raz) a tak to ok.22 (przeważnie) a najdłuższy 23.40:whistling::grin:.

...ja po dzisiejszym wypadzie do Kamienia...to mam "tonę" węgla i brykietu w bałagaju:whistling::grin:

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:

Niestety, od jakiegoś czasu tak to właśnie u Was wygląda :decayed:

tragedia:facepalm: za Żorach o 20tej to się zaczyna:decayed:

mięczaki mecz można nagrać:wink:

Opublikowano
panowie to te nasze spoty robią się lipne bo o 20tej wszyscy do domu jadą:facepalm:

Niestety, od jakiegoś czasu tak to właśnie u Was wygląda :decayed:

tragedia:facepalm: za Żorach o 20tej to się zaczyna:decayed:

mięczaki mecz można nagrać:wink:

albo niech piszą do UEFA czy FIFA...(nie znam na piłce) się aby wam mecze na 22...23 puszczali:kox::grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.