Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Sopranoooo , a nie dało by rady okleić jeszcze jednego auta ? :P tylko u mnie jest problem , że mam te szyby w domu i oklejanie by musiało być u mnie w garażu :P gadałem z jedną firmą z okolicy polecaną , to chcą 300zł za 5 szyb u mnie, ale za 3 autka byśmy się pewnie jakoś ugadali cenowo i dają gwarancje i porządne folie ;)Przyciemnianie szyb, oklejanie, zmiana koloru auta Katowice

hmmm... może bym się skusił :whistling:

Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ?

luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu.

a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Sopranoooo , a nie dało by rady okleić jeszcze jednego auta ? :P tylko u mnie jest problem , że mam te szyby w domu i oklejanie by musiało być u mnie w garażu :P gadałem z jedną firmą z okolicy polecaną , to chcą 300zł za 5 szyb u mnie, ale za 3 autka byśmy się pewnie jakoś ugadali cenowo i dają gwarancje i porządne folie ;)Przyciemnianie szyb, oklejanie, zmiana koloru auta Katowice

hmmm... może bym się skusił :whistling:

Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ?

luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu.

a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek ;)

to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ?

A mają tam różową folię ? :decayed:

Opublikowano

ja tez juz dolecialem:JC_fan:

musimy sie wyposazyc w cos klubowego na komarry:przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
Sopranoooo , a nie dało by rady okleić jeszcze jednego auta ? :P tylko u mnie jest problem , że mam te szyby w domu i oklejanie by musiało być u mnie w garażu :P gadałem z jedną firmą z okolicy polecaną , to chcą 300zł za 5 szyb u mnie, ale za 3 autka byśmy się pewnie jakoś ugadali cenowo i dają gwarancje i porządne folie ;)Przyciemnianie szyb, oklejanie, zmiana koloru auta Katowice

hmmm... może bym się skusił :whistling:

Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ?

luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu.

a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek ;)

to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ?

A mają tam różową folię ? :decayed:

ok , jak mnie nie będzie to ktoś Ci na pewno wyda sprzęt :P

różowej chyba nie mają , ale mają idealnie przeźroczystą :slina: fajny patent jak ktoś nie lubi przyciemnionych szyb , a nie ma co robić z kasą :decayed:

Opublikowano

podziękował za dzisiaj :wink: a co do ściemy to może i ja bym się pisał jak dobra cena będzie :kox:

Opublikowano
Sopranoooo , a nie dało by rady okleić jeszcze jednego auta ? :P tylko u mnie jest problem , że mam te szyby w domu i oklejanie by musiało być u mnie w garażu :P gadałem z jedną firmą z okolicy polecaną , to chcą 300zł za 5 szyb u mnie, ale za 3 autka byśmy się pewnie jakoś ugadali cenowo i dają gwarancje i porządne folie ;)Przyciemnianie szyb, oklejanie, zmiana koloru auta Katowice

hmmm... może bym się skusił :whistling:

Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ?

luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu.

a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek ;)

to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ?

A mają tam różową folię ? :decayed:

ok , jak mnie nie będzie to ktoś Ci na pewno wyda sprzęt :P

może to być od brata żona :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

podziękował za dzisiaj :wink: a co do ściemy to może i ja bym się pisał jak dobra cena będzie :kox:

trzeba wybrać jakiś dziadkowy kolor :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

to Stasiu , może założysz nowy temat i zrobimy liste chętnych na ściemę :naughty: ?

Opublikowano
Sopranoooo , a nie dało by rady okleić jeszcze jednego auta ? :P tylko u mnie jest problem , że mam te szyby w domu i oklejanie by musiało być u mnie w garażu :P gadałem z jedną firmą z okolicy polecaną , to chcą 300zł za 5 szyb u mnie, ale za 3 autka byśmy się pewnie jakoś ugadali cenowo i dają gwarancje i porządne folie ;)Przyciemnianie szyb, oklejanie, zmiana koloru auta Katowice

hmmm... może bym się skusił :whistling:

Keżor, podjechałbym jednak w piątek po twoj sprzęt HI-FI to byś na pożyczył na Zator.... ?

luzik , wpadaj , to dam Ci kawę od razu.

a co do ściemy to można by było troszke ubić cenę jakbyśmy pojechali większą ilością autek ;)

to wpadnę w piątek w godzi 12-14 ok ?

A mają tam różową folię ? :decayed:

ok , jak mnie nie będzie to ktoś Ci na pewno wyda sprzęt :P

może to być od brata żona :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

podziękował za dzisiaj :wink: a co do ściemy to może i ja bym się pisał jak dobra cena będzie :kox:

trzeba wybrać jakiś dziadkowy kolor :decayed:

jak dziadkowy to biorę jakiś fiolet do trumny będzie mi pasować :decayed:

Opublikowano
to Stasiu , może założysz nowy temat i zrobimy liste chętnych na ściemę :naughty: ?

Jeżeli możesz to zadzwoń tam jutro i zapytaj o ceny dla 5 i 7 szyb do oklejenia.

No i jakie koszta przy ilości samochodów 3,5 bądź 7 :wink: Bo wątpię zęby było więcej chętnych :wink:

Opublikowano

jakby było te 300 to bym się pisał :wink:

Opublikowano
  • Autor
to Stasiu , może założysz nowy temat i zrobimy liste chętnych na ściemę :naughty: ?

Jeżeli możesz to zadzwoń tam jutro i zapytaj o ceny dla 5 i 7 szyb do oklejenia.

No i jakie koszta przy ilości samochodów 3,5 bądź 7 :wink: Bo wątpię zęby było więcej chętnych :wink:

ok , postaram się , ale mam od rana zajęcia. można by Soprana wstrzymać jak ma ktos numer ;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

jakby było te 300 to bym się pisał :wink:

ale za 5 czy 7 szyb ?

Opublikowano

on robi na kopalni to chyba się raczej nie da do niego dodzwonić chyba że jutro :wink:

Opublikowano

Ja podejmę decyzję spontanicznie: 5 czy 7 szyb :decayed:

Opublikowano
to Stasiu , może założysz nowy temat i zrobimy liste chętnych na ściemę :naughty: ?

Jeżeli możesz to zadzwoń tam jutro i zapytaj o ceny dla 5 i 7 szyb do oklejenia.

No i jakie koszta przy ilości samochodów 3,5 bądź 7 :wink: Bo wątpię zęby było więcej chętnych :wink:

ok , postaram się , ale mam od rana zajęcia. można by Soprana wstrzymać jak ma ktos numer ;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

jakby było te 300 to bym się pisał :wink:

ale za 5 czy 7 szyb ?

u mnie tylko 5 bo nie chce mi się co chwila po dowód do urzędu walić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dlatego ja mam w planie przod zrobić najłagodniejszą folią , tył trochę mocniej , a tylną najmocniej :decayed:

Opublikowano

:hi:

thx za grila wszystkim :wink:

Opublikowano
no dlatego ja mam w planie przod zrobić najłagodniejszą folią , tył trochę mocniej , a tylną najmocniej :decayed:

misterny plan :ad:

Opublikowano
  • Autor
no dlatego ja mam w planie przod zrobić najłagodniejszą folią , tył trochę mocniej , a tylną najmocniej :decayed:

misterny plan :ad:

:dance:

Opublikowano

psyt i spać:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.