Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany macie namiar na sprawdzony szrot gdzie stoją B6/B7 ? Musze jutro kupić szybę z ramką a na alledrogo same paści.

nie wolisz nowego zamiennika ? jakiś Pilkington czy Saint Gobaint? zawsze to nówka :wink:

szyby boczne chce mieć z jednego rocznika. Poza tym oprócz szyby musze rame całą kupić bo uje wygięły ją śrubokrętem podczas włamu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Jasienicy jest tego fciul :wink:

Opublikowano
ale to nówka z 2013 r a przy sprzedaży potencjalny klient może odpuścić temat

be przesady.... ile samochodów jeździ ze swoimi szybami jak wyjechały z fabryki? 1% ??? :wink:

Opublikowano
ale to nówka z 2013 r a przy sprzedaży potencjalny klient może odpuścić temat

be przesady.... ile samochodów jeździ ze swoimi szybami jak wyjechały z fabryki? 1% ??? :wink:

moję:wink:

oj już jeden

Opublikowano
w Jasienicy jest tego fciul :wink:

taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej :)

Opublikowano

wymieniając szybę na ten sam rocznik

podejrzewam ze przy sprzedaży nawet nie wspomni o włamie

bo po co

Opublikowano
w Jasienicy jest tego fciul :wink:

taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej :)

bepo O firmie

do golfa dobrali mi pod rocznik:wink:

Opublikowano
ale to nówka z 2013 r a przy sprzedaży potencjalny klient może odpuścić temat

be przesady.... ile samochodów jeździ ze swoimi szybami jak wyjechały z fabryki? 1% ??? :wink:

moję:wink:

oj już jeden

moje prócz przedniej :decayed::polew:

Opublikowano
wymieniając szybę na ten sam rocznik

podejrzewam ze przy sprzedaży nawet nie wspomni o włamie

bo po co

ba nawet na ten sam miesiąc :decayed:

Opublikowano

Polecam firme, bnralem u nich opony :wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

w Jasienicy jest tego fciul :wink:

taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej :)

bepo O firmie

do golfa dobrali mi pod rocznik:wink:

:wink:

Opublikowano
w Jasienicy jest tego fciul :wink:

taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej :)

bepo O firmie

do golfa dobrali mi pod rocznik:wink:

dziekować. Jutro robie tournee po szrotach i z pustymi ręcami na pewno nie wróce

Opublikowano
  • Autor

+10 do lansu na wiosce :decayed:

i -10 kuni pod maską:decayed:
:polew:

:decayed::decayed:

26o ooo w twoim to dopiero co się dotarł coś Ty tam wymieniał:blink:

:wink:

kilka drobiazgów , turbo , głowicę , cylinder , wałek , zawory i parę innych drobiazgów takich jak rozrząd czy świece ;]

yy...:shock3: na pewno miałeś wtedy 260tkm...takie coś to jakby rozrząd Ci strzelił...Ja przy moim to narazie tylko rozrząd, oleje i filtry...podstawowa eksploatacja...a i sorry uszczelniacze na pompowtryskach, bo się zapowietrzał:wink:

jebło turbo i poszedł olej na zawory no i rozjebało było pół silnika ;) zdarza się nawet w najmocniejszych motorach ;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jebło turbo i poszedł olej na zawory no i rozjebało było pół silnika ;) zdarza się nawet w najmocniejszych motorach ;)

łojojojojjj...:shock3: to się rozumie:wink:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.